WIDEO VIVY!

Beata Tadla chroni swój nowy związek. Czy boi się utraty prywatności?

Dziennikarka zdradziła nam, jak wyznacza granice

Rafał Kowalski 23 lutego 2020 13:51

Beata Tadla od ponad roku jest w szczęśliwym związku z biznesmenem o imieniu Rafał. Dziennikarka niezbyt wylewnie dzieli się prywatnymi chwilami w sieci, jednak od czasu do czasu publikuje zdjęcia, na których jest u boku ukochanego. Co prezenterka sądzi o prywatności gwiazd?

Beata Tadla o nowym związku. Jak chroni prywatność?

W wywiadzie dla magazynu VIVA! Beata Tadla opowiedziała o tym, co ceni w swoim partnerze. „Uważam, że związek może być przyjemnością, a nie polem bitewnym. Może być spokojny i dobry. Oboje mamy silne charaktery, ale jesteśmy dojrzali i wiemy, czego pragniemy od życia, od siebie. To wspaniałe, gdy mężczyzna może kobiecie imponować. Nie romantyczną wylewnością z buziaczkami, tylko spokojem i mądrością”, mówiła nam Beata Tadla.

Z kolei w rozmowie przed kamerą VIVY.pl prezenterka wyjawiła, co sądzi na temat zachowania prywatności u gwiazd. Beata Tadla czasami spotyka się z krytyką tego, że pokazuje w mediach społecznościowych swoje życie toczące się poza pracą. „Kiedy osoba publiczna pokazuje cokolwiek z życia prywatnego od razu słyszy zarzut, że wybebesza całą siebie. Czyli osoby publiczne prywatności mieć nie mogą? Ale gdy miliony ludzi na całym świecie cieszą się na Instagramie momentami szczęścia, to już można…”, powiedziała VIVIE.pl Beata Tadla.

Dziennikarka dba o to, by nie za dużo z jej wolnych chwil wydostało się do mediów. „Nakładam w sieci pewną autocenzurę, bo nie chcę by publicznie było nasze życie dyskutowane. Poza tym choćby wywiady – bywa, że są rozczłonkowywane. I jakiś nieistotny wątek osiąga nagle rozmiary, których nie było w naszej intencji. Dlatego zachęcam do czytania pełnych wywiadów”, wyjaśniła nam dziennikarka.

Co jeszcze powiedziała? Polecamy obejrzeć wideo. 

Beata Tadla, Viva! 4/2020 okładka
Fot. Marlena Bielinska/Move Pictures

TAGI #wideo

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARTYNA WOJCIECHOWSKA z odważnym przesłaniem dla kobiet: „Jestem wystarczająca!”. Marzyciel pragmatyk - CEZARY PAZURA w obiektywie żony Edyty. RENATA GABRYJELSKA supermodelka lat 90 o ucieczce z show-biznesu i nowym życiu. Odkrywamy sekrety mistrzyni, czyli jaka naprawdę jest IGA ŚWIĄTEK i kto stoi za jej sukcesem oraz sprawdzamy, dlaczego WIRUS to największy wróg ludzkości.