Ashley Graham MT
Fot. Getty Images
ZE ŚWIATA GWIAZD

To jest prawdziwa kobiecość! Ashley Graham w zmysłowej sesji udowadnia, że nie ma kompleksów

Weronika Bruździak-Gębura 5 maja 2017 20:15
Ashley Graham MT
Fot. Getty Images

Seksowna i bez kompleksów. Zobacz uwodzicielską sesję słynnej modelki plus sizeAshley Graham dla „V Magazine”, która ujawniła, że jako nastolatka nie lubiła swojego ciała.

 

Ashley Graham dla „V Magazine”

Ashley Graham wystąpiła w sesji dla letniej edycji „V Magazine”. 29-latka olśniewa na nagich, niewyretuszowanych czarno-białych fotografiach autorstwa włoskiego fotografa, Mario Sorrenti. Zdjęcia podkreślają naturalne ciało modelki: jej krągłości, cellulit i rozstępy. Modelka pozuje w kokieteryjnych pozach udowadniając, że mimo rozmiaru 46 nie ma żadnych kompleksów.

W poruszającym wywiadzie, który towarzyszy sesji, Ashley Graham opowiedziała o momencie, gdy jako 18-latka o mały włos nie porzuciła kariery modelki. Była wtedy w liceum i zobaczyła pierwsze oznaki cellulitu. „Czy to nie jest obrzydliwe? To jest takie brzydkie”, skarżyła się bliskim. Wtedy jej mama zdjęła spodnie i wskazała na swoje uda mówiąc: „Też go mam. To nie jest ani piękne, ani brzydkie. To po prostu nie jest istotne. To nie definiuje mojej wartości”. Te słowa zmieniły podejście Ashley Graham do życia. „Czasami budzę się i czuję się najgrubszą żyjącą osobą, ale nie pozwalam na to, żeby te złe myśli wpływały na resztę mojego dnia”, zdradziła modelka. „Cellulit nie definiuje mojej wartości. Kobiety takie jak ja muszą się tego nauczyć, by młode dziewczyny w przyszłości mogły powiedzieć ‚A kogo to obchodzi?’”.

 

 

Be comfortable in your OWN skin.. #beautybeyondsize

Post udostępniony przez A S H L E Y G R A H A M (@theashleygraham)

 

 

 

 

Kariera Ashley Graham

29-letnia Ashley Graham jest nie tylko najsłynniejszą modelką plus size, ale też orędowniczką praw kobiet i przeciwniczką retuszowania zdjęć. Jeśli wymaga tego kontrakt reklamowy - nie sprzeciwia się, jednak sama nie poprawia swoich fotografii, które wstawia do sieci (w przeciwieństwie do większości celebrytek, czego ostatnim przykładem jest Kim Kardashian). Graham o swoim cellulicie mówi „Kocham go” i nazywa „dowodem na kobiecość”.

Na Instagramie ma 4 miliony obserwujących. 9 maja na rynku ukaże się jej książka „Nowa modelka. Czym naprawdę jest pewność siebie, piękno i siła”. Modelingiem zajmuje się od 13 roku życia. Została wypatrzona przez agentów w centrum handlowym w Nebrasce. Jej twarz była na okładkach czołowych magazynów, takich jak „Cosmopolitan”, „Elle” czy „Glamour”. Graham była pierwszą modelką plus size, która pojawiła się na okładce kultowego „Sports Illustrated Swimsuit Issue”, a także brytyjskiego i amerykańskiego wydania „Vogue’a”. W zeszłym roku była jedną z jurorek w 23. edycji programu „America’s Next Top Model”. Ashley Graham znalazła się na tegorocznej liście najbardziej wpływowych ludzi świata.

 

 

BTS from my @si_swimsuit shoot in #Fiji

Post udostępniony przez A S H L E Y G R A H A M (@theashleygraham)

 

Polecamy też: Ta 19-letnia modelka plus size podbija internet! Czy zastąpi Ashley Graham?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.