Joannie Cesarz internauci życzyli śmierci...

Rafał Kowalski 21 marca 2019 20:01

Sesja okładkowa w jednym z magazynów, udział w pokazie Ewy Minge i 50 tysięcy złotych – takie nagrody czekały na Joannę Cesarz, która 1,5 roku temu została laureatką programu Supermodelka Plus Size emitowanego w Polsacie. Wydawać by się mogło, że po programie 23-latka z Łodzi ma wszystko. Ale prawda jest zupełnie inna. Modelka zdradziła w jednym z wywiadów, że zmaga się z depresją.

Joanna Cesarz o depresji i dwuletniej terapii

Pogorszenie stanu zdrowia u Joanny Cesarz rozpoczęło się jeszcze w trakcie emisji programu. W trakcie emisji jednego z etapów walki o przejście do kolejnego odcinka jej słowa miały zostać przekręcone. W efekcie przez zachowanie pokazane w zmontowanych scenach zganili ją internauci. „W jednym z odcinków powiedziałam jednej z dziewczyn, że jak ona chce zostać ikoną plus size”, skoro siebie nie kocha? Ta scena była tak zmontowana, że wyszłam na taką straszną sukę. Dostawałam pogróżki, życzenia śmierci”, wyznała Cesarz w internetowym cyklu GIRLSTALK i zaraz dodała, że leczenie zajęło jej dwa lata. „Nie poradziłam sobie z tym, mimo że mam ogromną samoświadomość i jestem bardzo pewna siebie i mam bardzo poukładane w głowie. Przeszłam dwuletnią terapię i wiem o sobie bardzo dużo. No nie poradziłam sobie z tym”, słyszymy w nagraniu.

Joanna Cesarz przyznaje, że mimo wszystko nie żałuje udziału w show. „Gdybym nie wygrała tego programu i nie stała się przez niego rozpoznawalna, i nie wygrała tych pieniędzy, to byłaby najgorsza decyzja mojego życia. Wygrałam, jest rozpoznawalność, są pieniądze, jest więcej zleceń”, cieszy się 23-latka i zaraz przypomina, że są też minusy tej sytuacji. „Ale do tego wszystkie pojawiły się zaburzenia adaptacyjne. Od prawie roku jestem już na psychotropach”, wyznaje modelka o większym rozmiarze.

Co najbardziej boli Joannę Cesarz? „Hejty a propos mojego ciała mnie nie ruszają. No bo kumam, mam lustro, wiem, że jestem gruba. OK, mam fajne proporcje, dobrze wyglądam i ja się za to lubię, więc to mnie nie rusza. Ale jak ktoś zaczyna wjeżdżać na mnie, na moją osobowość, to już bardziej mnie dotyka”, przyznała modelka otwarcie w internetowej rozmowie z Karoliną Cwaliną.

Nie mieliśmy pojęcia o trudnym momencie życia, w jakim jest Joanna Cesarz. Mamy nadzieję, że gwiazda show Polsatu już niedługo będzie mogła opowiedzieć o wygranej z chorobą, a jej historia pomoże innym borykającym się z podobnymi problemami. 

1/5
Joanna Cesarz, modelka plus size
Copyright @Instagram
1/5

 Joanna Cesarz zmaga się z depresją

2/5
Joanna Cesarz, modelka plus size
Copyright @Instagram
2/5

Od dwóch lat chodzi na terapię

3/5
Joanna Cesarz, modelka plus size
Copyright @Instagram
3/5

Od roku bierze psychotropy

4/5
Joanna Cesarz, polska Monica Bellucci
Copyright @Instagram
4/5

Modelka plus size o walce z depresją

5/5
Joanna Cesarz, polska Monica Bellucci
Copyright @Instagram
5/5

Joanna Cesarz - internauci życzyli jej śmierci

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.