O NIEJ JEST GŁOŚNO

Ashley Graham reklamuje kostiumy kąpielowe na zdjęciach bez retuszu!

To kampania inna niż wszystkie!

Weronika Kostyra 2 maja 2018 19:02

Ahley Graham z dumą prezentuje własną kolekcję kostiumów kąpielowych marki Swimsuits For All. „Mam nadzieję, że te zdjęcia przybliżą ludziom nieustraszoną wiarę w siebie i sprawią, że będą czuli się dobrze we własnej skórze”, przekonuje. Podkreśla też, że ta kampania jest zupełnie różna od tych, w jakich brała udział do tej pory. Zdjęcia reklamujące linię kostiumów wykonali paparazzi często otaczający modelkę. Fotografie nie zostały potem wyretuszowane. „Nie wstydzę się kilku grudek i cellulitu… i ty też nie powinnaś!”, apeluje Ashley Graham i przypomina, że każde ciało to plażowe ciało.

Najsłynniejsza modelka plus size sprzeciwia się presji, która wmawia nam, że nasze ciała muszą wyglądać idealnie – być szczupłe i gładkie – żebyśmy mogły założyć na nie kostium kąpielowy i wyjść w nim na plażę. Zgadzasz się z nią? ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.