O NIEJ JEST GŁOŚNO

Ashley Graham reklamuje kostiumy kąpielowe na zdjęciach bez retuszu!

To kampania inna niż wszystkie!

Weronika Kostyra 2 maja 2018 19:02

Ahley Graham z dumą prezentuje własną kolekcję kostiumów kąpielowych marki Swimsuits For All. „Mam nadzieję, że te zdjęcia przybliżą ludziom nieustraszoną wiarę w siebie i sprawią, że będą czuli się dobrze we własnej skórze”, przekonuje. Podkreśla też, że ta kampania jest zupełnie różna od tych, w jakich brała udział do tej pory. Zdjęcia reklamujące linię kostiumów wykonali paparazzi często otaczający modelkę. Fotografie nie zostały potem wyretuszowane. „Nie wstydzę się kilku grudek i cellulitu… i ty też nie powinnaś!”, apeluje Ashley Graham i przypomina, że każde ciało to plażowe ciało.

Najsłynniejsza modelka plus size sprzeciwia się presji, która wmawia nam, że nasze ciała muszą wyglądać idealnie – być szczupłe i gładkie – żebyśmy mogły założyć na nie kostium kąpielowy i wyjść w nim na plażę. Zgadzasz się z nią? ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.