Antonina Turnau urodziła, Marek Kondrat
Fot. East News
Z OSTATNIEJ CHWILI

Antonina Turnau urodziła. Jak czuje się mama i dziecko?

Chłopiec czy dziewczynka?

Konrad Szczęsny 9 marca 2018 18:36
Antonina Turnau urodziła, Marek Kondrat
Fot. East News

Antonina Turnau i Marek Kondrat potwierdzili, że zostali rodzicami. To pierwsze dziecko córki Grzegorza Turnaua i trzecie popularnego aktora. Jak czuje się mama i noworodek? Aktor i jego żona nie kryją swojej radości, ale proszą jednocześnie o uszanowanie ich prywatności.

Antonina Turnau urodziła. Marek Kondrat został po raz trzeci ojcem

Informację tę potwierdzili w specjalnie wydanym oświadczeniu sami zainteresowani. Antonina Turnau i Marek Kondrat podkreślili jednak, że cenią sobie prywatność i nie chcą zdradzać na temat nowo narodzonego dziecka zbyt wiele.

"Potwierdzamy, że zostaliśmy szczęśliwymi rodzicami, jednakże zaznaczamy, że nie udzielamy zgody na rozpowszechnianie informacji dotyczących ścisłej sfery naszego życia prywatnego; w szczególności te odnoszące się do miejsca narodzin naszego dziecka, sposobu jego wychowania, płci czy imienia są przez nas bezwzględnie chronione. Cenimy prywatność całej naszej rodziny. Antonina i Marek Kondratowie", czytamy w oświadczeniu przesłanym do redakcji serwisu Pudelek.pl.

Przypomnijmy, że informacja dotycząca tego, że Antonina Turnau jest w stanie błogosławionym ujrzała światło dzienne dosyć późno, bo dopiero w połowie grudnia 2017 roku. Był to zatem ósmy miesiąc ciąży żony Marka Kondrata.

Płeć dziecka Antoniny Turnau i Marka Kondrata

Póki co nie wiadomo, jakiej płci jest dziecko, które para powitała na świecie. 67-letni Marek Kondrat ma już dwóch synów z poprzedniego małżeństwa: Wojciecha oraz Mikołaja. Dla 29-letniej Antoniny Turnau to pierwsze dziecko.  

Marek Kondrat z żoną Antoniną na urodzinach u Andrzeja Wajdy
Fot. East News

Antonina Turnau w czarnej bluzce

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.