Strona zawiera treści przeznaczone
tylko dla osób dorosłych

Anja Rubik, VIVA! 18/2018, jamnik
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO
O TYM SIĘ MÓWI

Bez tabu, czyli nowy program Anji Rubik o seksie! Po co ona to robi?

Modelka kontynuuje akcję #sexedPL

Katarzyna Piątkowska 20 stycznia 2019 07:03
Anja Rubik, VIVA! 18/2018, jamnik
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Anja Rubik nie ustaje w edukowaniu Polaków. 13 stycznia wystartował kolejny projekt modelki związany z akcją #sexedPL. Zainspirowana nowym serialem Netflixa Sex Education stworzyła program sexedpl ROOM. W każdym z sześciu odcinków na tematy związane z seksualnością będzie rozmawiać z ekspertkami i ekspertami z zakresu psychologii, seksuologii, aktywistkami i aktywistami. Nie zabraknie gości specjalnych. Zaproszenie do udziału w programie przyjęli Aleksandra Domańska, Jakob Kosel, youtuberzy Maciek Dąbrowski (Człowiek Warga) i Ajgor Ignacy oraz Maffashion.

Bez tabu. Nowy program Anji Rubik

W programie nie będzie tematów tabu. Anja Rubik chce rozprawić się ze steoretypami, które otaczają tematy związane z seksem. Sześć rozmów poświęconych jest między innymi masturbacji, pornografii, seksowi oralnemu. Tematyka rozmów krąży wokół pytań przesłanych przez członków społeczności #sexedPL.

Rozmowy Anji Rubik

Anja Rubik aktywnie działa na rzecz edukacji seksualnej. Jej książka zatytułowana sexedPL. Rozmowy Anji Rubik o dojrzewaniu, miłości i seksie wydana w ubiegłym roku okazała się wielkim sukcesem. Potem otworzyła szkołę #sexedPL, bo jak mówi: „W Polsce seks wciąż jest tematem tabu, nawet wśród dorosłych”. Jej nowa inicjatywa to odpowiedź na brak odpowiedniej edukacji seksualnej w polskich szkołach. 19 września zeszłego roku jedno z liceów w Warszawie zmieniło się w jeden wielki festiwal świadomości seksualnej! Przez pięć dni w liceum im. Hoffmanowej odbywały się warsztaty, wykłady i pokazy filmów, prowadzone przez lekarzy, pedagogów, seksuologów, edukatorów i edukatorki.

Teraz przyszła pora, by dotrzeć do większej liczby widzów. Do zobaczenia na kanale YouTube #sexedPL!  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Odpalamy odcinek “ Masturbacja” (link w bio) #sexedpl @sexedpl tematy wzięte z @sexeducation @netflixpl

Post udostępniony przez Anja Rubik (@anja_rubik)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Outtakes #notpublished by @lachlanbailey #palmsprings

Post udostępniony przez Anja Rubik (@anja_rubik)

 

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.