VIDEO VIVY!

Niepretensjonalny i prawdziwy. Anja Rubik napisała podręcznik do edukacji seksualnej!

Będzie hit?

Monika Katarzyna Krupska 13 września 2018 20:00

O tej książce z pewnością będziemy jeszcze nie raz pisać! Już za kilka dni na półki sklepowe trafi najnowszy podręcznik dotyczący edukacji seksualnej od Anji Rubik. 35-latka w ubiegłym roku rozpoczęła seksualną rewolucję w kraju! Modelka chce zapewnić młodzieży odpowiednią wiedzę na temat seksu. Bo w szkołach nastolatkowie nie usłyszą o zagrożeniach związanych ze współżyciem, antykoncepcji, czy przykrych konsekwencjach. 

Anja Rubik o Sexedpl

„Pierwsza edycja Sexedpl wyszła pod koniec 2017 roku. Wiedziałam, że jest potrzebna, ale jak bardzo potrzebna to się okazało parę miesięcy później”, mówi Vivie! Anja Rubik. Modelka wydała 60-sekundowe filmiki z udziałem znanych i lubianych postaci świata sztuki, muzyki, filmu oraz mody. Widea okazały się strzałem w dziesiątkę!

„Kiedy zaczęłam podliczać, ile osób obejrzało tę kampanię, to naliczałam ponad 10 milionów ludzi!”, dodaje. Świetny wynik skłonił modelkę do stworzenia kolejnej edycji, a także do napisania książki. A ta lada moment pojawi się już w księgarniach! Co dokładnie w niej znajdziemy? „W tej książce mówimy o odnajdowaniu swojej tożsamości seksualnej, o dojrzewaniu, co się zmienia i w ciele i w umyśle. O takim odnajdowaniu siebie”, stwierdza modelka. I dodaje, że książka jest niepretensjonalna i prawdziwa.

Czego nauczyła się Anja podczas pisania książki? Zobaczcie nasze wideo!  

Wideo

Wiemy, jak dbać o skórę dojrzałą! 

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

W wielkanocnym numerze Barbara Kurdej-Szatan z mamą i córką opowiadają o rodzinnych tajemnicach, a Joanna Mazur o tym, jak naprawdę wygląda życie niewidomej sportsmenki!