Anna Wyszkoni, MT
Fot. materiały prasowe
O TYM SIĘ MÓWI

Ania Wyszkoni w poruszających słowach o stanie swojego zdrowia: „Przygniotła mnie perspektywa kilkudniowego pobytu w szpitalu”

Konrad Szczęsny 20 września 2017 14:00
Anna Wyszkoni, MT
Fot. materiały prasowe

Ania Wyszkoni przebywa w szpitalu i poddawana jest szczegółowym badaniom. Gwiazda skierowała w związku z tym do fanów i mediów szczere i wzruszające słowa. Artystka rok temu wygrała walkę z rakiem tarczycy. Fani obawiali się, że i tym razem ich idolka ma poważne problemy zdrowotne. Jaka jest prawda?

 

Polecamy też: Fani drżą o zdrowie Ani Wyszkoni. Artystka trafiła do szpitala! Jej menadżer zdradził, jaki jest stan wokalistki

 

Ania Wyszkoni o swoim stanie zdrowia i pobycie w szpitalu

 

Od weekendu ten temat rozgrzewa media do czerwoności. Ania Wyszkoni ze sceny w Opolu skierowała do fanów słowa, które wiele osób odebrało jako zwiastun poważnych problemach zdrowotnych wokalistki. Szybko jednak jej partner i menadżer Maciej Durczak zaczął uspokajać wszystkich i potwierdził, że jego ukochana przez tydzień będzie po prostu poddawana w szpitalu badaniom kontrolnym po przebyciu raka tarczycy, z którym zmagała się w zeszłym roku.

 

Rzeczywiście zabrzmiało to w Opolu trochę dramatycznie, ale nic złego się nie dzieje. Ania od poniedziałku przebywa w szpitalu, ale nie ma powodów do obaw, chcemy uspokoić fanów i wszystkich zainteresowanych”, zapewnił Maciej Durczak.

 

Dzisiaj za pośrednictwem Instagrama głos w sprawie zabrała po raz pierwszy sama Ania Wyszkoni!

 

„Kochani, dziękuję za gorące, mimo nieprzychylnej aury, przyjęcie w Opolu. Dziękuję za wszystkie słowa wsparcia i otuchy, jakie od Was otrzymałam po występie i otrzymuję do tej pory. Jest mi niezmiernie miło i jestem wzruszona, pragnę Was jednak uspokoić, że jakkolwiek dramatycznie zabrzmiały moje słowa, nie dzieje się ze mną nic niepokojącego. Udzielił mi się płaczący nastrój zalanego deszczem Amfiteatru w Opolu i przygniotła perspektywa kilkudniowego pobytu w szpitalu na badaniach kontrolnych. Tylko tyle. I aż tyle, bo to oczywiście żadna przyjemność, jednak zapewniam Was, że ciągle jestem tu nowa i wracam do Was już za kilka dni. I jedziemy dalej! 😊😘
#chcęwasobchodzić #jestemtunowa#abędęjeszczenowsza#dziękujęzawszystko #kochamwas#opole #festiwal #amfiteatr#wstrugachdeszczu #nagroda#chybazacałokształt #czyjestemjuż#zasłużona #?”, zapewniła gwiazda.

 

 

Kochani, dziękuję za gorące, mimo nieprzychylnej aury, przyjęcie w Opolu. Dziękuję za wszystkie słowa wsparcia i otuchy, jakie od Was otrzymałam po występie i otrzymuję do tej pory. Jest mi niezmiernie miło i jestem wzruszona, pragnę Was jednak uspokoić, że jakkolwiek dramatycznie zabrzmiały moje słowa, nie dzieje się ze mną nic niepokojącego. Udzielił mi się płaczący nastrój zalanego deszczem Amfiteatru w Opolu i przygniotła perspektywa kilkudniowego pobytu w szpitalu na badaniach kontrolnych. Tylko tyle. I aż tyle, bo to oczywiście żadna przyjemność, jednak zapewniam Was, że ciągle jestem tu nowa i wracam do Was już za kilka dni. I jedziemy dalej! 😊😘 #chcęwasobchodzić #jestemtunowa #abędęjeszczenowsza #dziękujęzawszystko #kochamwas #opole #festiwal #amfiteatr #wstrugachdeszczu #nagroda #chybazacałokształt #czyjestemjuż #zasłużona #? #😉 Foto: TVP/Jan Bogacz

Post udostępniony przez Anna Wyszkoni | Official (@annawyszkoni_official)

 

Polecamy też: Anna Wyszkoni poprosiła, by fani trzymali za nią kciuki. Czy znowu ma problemy ze zdrowiem?

 

Jaki jest stan zdrowia Ani Wyszkoni?

 

Wielu fanów obawiało się, że słowa, które była wokalistka Łez wypowiedziała z opolskiej sceny zwiastują nawrót raka, którego udało się spacyfikować w jej organizmie rok temu. 

 

„Kochani, nie wiem, czy da się oszukać los. Myślę, że wszystko jest tam już zapisane. Dlatego bardzo was proszę, żebyście trzymali kciuki w tym tygodniu za mnie i za moje szczęśliwe karty. Mam nadzieję, że los rozdał mi je już dawno i tego będę się trzymać”, powiedziała wówczas Ania Wyszkoni.

 

Jednak stan jej zdrowia jest stabilny i wydaje się, że po wypisaniu ze szpitala szybko wróci na scenę – ku uciesze licznego grona fanów, które śledzi każdy jej krok.

 

Polecamy też: „To choroba, z którą żyje się do końca”. Anna Wyszkoni powraca po traumatycznych przejściach

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.