Angelina Jolie oskarży Brada Pitta o przemoc domową?
Fot. Jamie McCarthy/WireImage
Z ŻYCIA GWIAZD

Angelina Jolie chce pogrążyć Brada Pitta w sądzie. Ma dowody na przemoc domową

Byli małżonkowie walczą o opiekę nad dziećmi

Ksenia Krasko 18 marca 2021 09:53
Angelina Jolie oskarży Brada Pitta o przemoc domową?
Fot. Jamie McCarthy/WireImage

Angelina Jolie i Brad Pitt wciąż nie potrafią porozumieć się w kwestii opieki nad szóstką dzieci. Aktor chce, aby mieli takie same prawa w podejmowaniu decyzji, ale aktorka stanowczo sprzeciwia się żądaniom byłego męża. Media od ponad czterech lat uważnie obserwują walkę byłych małżonków, ale najnowsze doniesienia wskazują, że sprawa może przyjąć nieoczekiwany obrót.

Angelina Jolie ma dowody na przemoc domową ze strony Brada Pitta

O najnowszych planach Angeliny Jolie piszą między innymi portale The Sun i The Blast. Jak informuje ten pierwszy, dwunastego marca prawnicy aktorki przekazali do sądu dokumenty, z których wynika, że gwiazda może „przedstawić dowody dotyczące przemocy domowej”. The Sun tłumaczy, że nie podała nazwiska, ale nie ma wątpliwości, że chodzi o jej byłego męża.

The Blast donosi z kolei, że Jolie zrobi wszystko, co w jej mocy, aby pogrążyć Brada Pitta. Rzekomo chce zeznać, że aktor stosował przemoc wobec niej i dzieci, a także często zachowywał się agresywne. Ma tylko jeden „problem” – sąd chce powołać na świadków dzieci pary, ale będzie to możliwe tylko wtedy, gdy obie strony wyrażą zgodę na przesłuchanie. Wiadomo jednak, że Pitt nie chce o tym słyszeć.

ZOBACZ TEŻ: Angelina Jolie ujawniła powód rozstania z Bradem Pittem. Chodzi o dzieci

Angelina Jolie i Brad Pitt walczą w sądzie o opiekę nad dziećmi

Angelina Jolie oskarży Brada Pitta o przemoc domową?
Fot. Jamie McCarthy/WireImage

Brad Pitt oskarżony o przemoc domową

Brad Pitt miał już sprawę o przemoc domową po wielkiej kłótni rodzinnej, która miała miejsce w 2016 roku na pokładzie samolotu. Aktor miał uderzyć starszego syna Maddoxa, który stanął w obronie matki. Według doniesień mediów, właśnie z tego powodu Jolie złożyła pozew o rozwód, a Maddox nie utrzymuje kontaktu z Pittem. Po przeprowadzonym śledztwie aktora uniewinniono, a on sam przyznał się do alkoholizmu.

Być może Jolie postanowiła przypomnieć światu o tej awanturze. „Wypowiadała się o tym w przeszłości. Nie podobało jej się, że sprawa została zbadana przez władze, ale nie zebrano wystarczających dowodów do postawienia zarzutów”, skomentowała osoba z bliskiego kręgu aktorki w wywiadzie dla Mail Online. 

Angelina Jolie i Brad Pitt, 2008 rok

Angelina Jolie oskarży Brada Pitta o przemoc domową?
Fot. Jon Kopaloff/FilmMagic

Angelina Jolie z dziećmi: Knox, Vivienne, Pax, Shiloh, Zahara, Maddox, 2019 rok

Angelina Jolie z dziećmi
Fot. Monica Schipper/Getty Images for Netflix

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.