Angelina Jolie i Brad Pitt
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Angelina Jolie była zdolna do wszystkiego! Tak uwiodła Brada Pitta! 

Po latach prawda wyszła na jaw

Olga Figaszewska 6 kwietnia 2020 16:45
Angelina Jolie i Brad Pitt
Fot. East News

Zakochani, uśmiechnięci… Angelina Jolie i Brad Pitt tworzyli jedną z najgorętszych par amerykańskiego show-biznesu. Niestety po latach wspólnego życia okazało się, że historia ich miłości dobiegła końca, choć wielu nie chciało wierzyć w to zakończenie. Para buduje swoją rzeczywistość od nowa. A na światło dzienne wychodzą kolejne rewelacje dotyczące ich przeszłości. Teraz zagraniczne media poinformowały o początkach ich romansu. Kto wykonał pierwszy krok? Przypomnijmy, że to dla Angeliny aktor rozwiódł się z Jennifer Aniston…

Początek romansu Brada Pitta i Angeliny Jolie

Brad Pitt i Angelina Jolie poznali się w 2004 roku podczas pracy na planie kryminalnej komedii Pan i Pani Smith. Aktorzy świetnie się dogadywali, z dnia na dzień zdawali sobie sprawę, jak wiele ich łączy. Współpracownicy twierdzili, że każdego dnia Angelina i Brad zbliżali się do siebie coraz bardziej. Główni zainteresowani oczywiście zaprzeczali doniesieniom na temat ich romansu.  Ale podobno ochroniarz zdarzało im się nakrywać filmową parę na schadzkach w ich garderobach.

 Jak donoszą zachodnie media, to Angelina Jolie zrobiła pierwszy krok ku temu, by uczucie z ekranu przeniosło się do rzeczywistości. Informator jednego z magazynów nie ukrywał, że aktorka była zdeterminowana, by zdobyć mężczyznę swoich marzeń. Zdobyła się na odważny krok...

Angelina czuła się przy Bradzie wyjątkowo swobodnie. Nawet podczas trudnych dla aktorów rozbieranych scen zrezygnowała z cielistej bielizny.

Angelina Jolie i Brad Pitt na planie filmu Pan i Pani Smith

Angelina Jolie i Brad Pitt w
Fot. East News

„Zrzuciła kostium i wskoczyła do łóżka naga! To najbardziej pamiętna chwila z całego filmu”, mówił pracownik produkcji US Weekly.

Po zakończeniu pracy nad filmem do mediów przedostały się zdjęcia Pitta i Jolie, a Jennifer Aniston złożyła pozew rozwodowy.

Angelina Jolie i Brad Pitt doczekali się sześciorga dzieci - trojga biologicznych i trojga adoptowanych. Byli razem przez 12 lat. Rozstali się w atmosferze skandalu w 2016 roku. Ona oskarżyła byłego ukochanego o nadużywanie alkoholu i twardych narkotyków. Brad miał być agresywny wobec dzieci i podobno dopuszczał się zdrad. On zarzucał jej chorobliwą zazdrość i manipulację. Ostatecznie po sądowej batalii Angelina Jolie i Brad Pitt doszli do porozumienia i obecnie dzielą się opieką nad szóstką dzieci. 

Brad Pitt i Angelina Jolie
Fot. East News

TAGI #Brad Pitt

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Pandemia nie zmieniła mojego życia, to ja sama je zmieniłam…”, mówi AGNIESZKA MACIĄG. Kraśko, Olejnik, Rodowicz, Rusinek, Szczygieł, Wojciechowska… o emocjach i rodzinnych relacjach w izolacji domowej. JACEK SANTORSKI radzi, jak nie zwariować w czasie pandemii. Zmierzch zachodniej cywilizacji? Beata Pawlikowska w egzystencjalnych rozważaniach w dobie koronawirusa.