Brad Pitt, Angelina Jolie
Fot. getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Tak Angelina Jolie uwiodła Brada Pitta. Prawda dopiero po latach ujrzała światło dzienne!

Jak widać aktorka była zdolna do wszystkiego...

Olga Figaszewska 12 lutego 2021 14:55
Brad Pitt, Angelina Jolie
Fot. getty Images

Zakochani, uśmiechnięci… Angelina Jolie i Brad Pitt tworzyli jedną z najgorętszych par amerykańskiego show-biznesu. Niestety po latach wspólnego życia okazało się, że historia ich miłości dobiegła końca, choć wielu nie chciało wierzyć w to zakończenie. Para buduje swoją rzeczywistość od nowa. A na światło dzienne wychodzą kolejne rewelacje dotyczące ich przeszłości. Teraz zagraniczne media poinformowały o początkach ich romansu. Kto wykonał pierwszy krok? Przypomnijmy, że to dla Angeliny aktor rozwiódł się z Jennifer Aniston…

Początek romansu Brada Pitta i Angeliny Jolie

Brad Pitt i Angelina Jolie poznali się w 2004 roku podczas pracy na planie kryminalnej komedii Pan i Pani Smith. Aktorzy świetnie się dogadywali, z dnia na dzień zdawali sobie sprawę, jak wiele ich łączy. Współpracownicy twierdzili, że każdego dnia Angelina i Brad zbliżali się do siebie coraz bardziej. Główni zainteresowani oczywiście zaprzeczali doniesieniom na temat ich romansu. Ale podobno ochroniarz zdarzało im się nakrywać filmową parę na schadzkach w ich garderobach.

Angelina Jolie, Brad Pitt, Knox Jolie-Pitt, Vivienne Jolie-Pitt
Fot. StClair/Massie/Splash News/EAST NEWS

Jak donoszą zachodnie media, to Angelina Jolie zrobiła pierwszy krok ku temu, by uczucie z ekranu przeniosło się do rzeczywistości. Informator jednego z magazynów nie ukrywał, że aktorka była zdeterminowana, by zdobyć mężczyznę swoich marzeń. Zdobyła się na odważny krok...

Tak Angelina Jolie uwiodła Brada Pitta

Angelina czuła się przy Bradzie wyjątkowo swobodnie. Nawet podczas trudnych dla aktorów rozbieranych scen zrezygnowała z cielistej bielizny. „Zrzuciła kostium i wskoczyła do łóżka naga! To najbardziej pamiętna chwila z całego filmu”, mówił pracownik produkcji US Weekly.

Angelina Jolie i Brad Pitt na planie filmu Pan i Pani Smith

Angelina Jolie i Brad Pitt w
Fot. East News

Po zakończeniu pracy nad filmem do mediów przedostały się zdjęcia Pitta i Jolie, a Jennifer Aniston złożyła pozew rozwodowy. Angelina Jolie i Brad Pitt ostatecznie stworzyli jedną z najpiękniejszych par Hollywood i doczekali się sześciorga dzieci - trojga biologicznych i trojga adoptowanych. Byli razem przez 12 lat. Rozstali się w atmosferze skandalu w 2016 roku.

Ona oskarżyła byłego ukochanego o nadużywanie alkoholu i twardych narkotyków. Brad miał być agresywny wobec dzieci i podobno dopuszczał się zdrad. On zarzucał jej chorobliwą zazdrość i manipulację. Ostatecznie po sądowej batalii Angelina Jolie i Brad Pitt doszli do porozumienia i obecnie dzielą się opieką nad szóstką dzieci. 

Brad Pitt i Angelina Jolie
Fot. East News

Angelina Jolie i Brad Pitt
Fot. East News

TAGI #Brad Pitt

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?