Angelina Jolie i Brad Pitt
Fot. East News
O NICH JEST GŁOŚNO

Angelina Jolie ujawniła powód rozstania z Bradem Pittem. Chodzi o dzieci

Aktorka szczerze o byłym partnerze

Konrad Szczęsny 20 czerwca 2020 18:03
Angelina Jolie i Brad Pitt
Fot. East News

Mimo że od ich rozstania miną w tym roku cztery lata, temat wciąż elektryzuje opinię publiczną. Angelina Jolie w najnowszym wywiadzie dla „Vogue” opowiedziała o końcu związku z Brad Pittem. Dlaczego podjęli taką decyzję? Aktorka nie ukrywa, że głównym czynnikiem były... dzieci pary.

Angelina Jolie o rozstaniu z Bradem Pittem

Mimo że wielu wciąż ma nadzieję, że do siebie wrócą, najnowsza wypowiedź 45-latki rozwiewa wszelkie wątpliwości na ten temat. Angelina Jolie w intymnej rozmowie została zapytana czy żałuje rozstania z Bradem Pittem. Bez wahania odpowiedziała, że nie oraz ujawniła prawdziwy powód zakończenia związku!

„Zakończyłam ten związek dla dobra mojej rodziny. To była właściwa decyzja”, ujawniła.

Zwierzyła się także, że medialne zainteresowanie nie służy dzieciom pary. Są oni bombardowani nieprawdziwymi informacjami na temat swoich rodziców, czym często mocno się przejmują. Wtedy troskliwa mama przypomina im, że są to jedynie wyssane z palca fake newsy.

„Wciąż staram się uzdrowić moją rodzinę. Niektórzy wykorzystują moje milczenie, a dzieci widzą kłamstwa na swój temat w mediach, ale przypominam im, że znają prawdę. To jest sześcioro bardzo dzielnych i silnych ludzi”, podkreśliła Angelina Jolie.

Angelina Jolie o dzieciach. Jak je wychowuje?

Aktorka opowiedziała również o działalności humanitarnej i współpracy z ONZ, w tym z jego oddziałem do spraw uchodźców. Nie szczędziła także ciepłych słów pod adresem szóstki swoich dzieci: adoptowanych Maddoxa, Paxa i Zahary oraz biologicznych: Shiloh, Vivienne i Knoxa.

Angelina Jolie ujawniła, że są one wychowywane w duchu tolerancji i otwartości na inność. Cała rodzina unika niedomówień i rozmawia ze sobą na wszystkie tematy, w tym te, dotyczące adopcji.

„Ważne jest mówienie o tym wszystkim z otwartością i dzielenie się. „Adopcja” i „sierociniec” to pozytywne słowa w naszym domu. Z moimi adoptowanymi dziećmi nie mogę mówić o ciąży, ale mówię z dużą szczegółowością i miłością o podróży, by je znaleźć i jak to było po raz pierwszy spojrzeć im w oczy”, wyznała.

Dodała, że od adoptowanych dzieci można uczyć się otwartości na inne kultury i zjawiska.

„Mają korzenie, których ty nie masz. Honoruj je. Ucz się z nich. To najpiękniejsza podróż, jaką można dzielić”, zaapelowała.  

Angelina Jolie z dziećmi w trakcie jednej z premier filmowych:

Angelina Jolie z dziećmi
Fot. Getty Images

Angelina Jolie zdradziła, że rozwiodła się z Bradem Pittem dla dobra szóstki dzieci:

Angelina Jolie z dziećmi
Fot. Monica Schipper/East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.