Shiloh Jolie-Pitt rezygnuje z nazwiska ojca
Fot. Steven Ferdman/Patrick McMullan via Getty Images
Z ŻYCIA GWIAZD

Shiloh chce zrezygnować z nazwiska ojca. To wpływ Angeliny Jolie?

Aktorka chce udowodnić, że Brad Pitt „może stracić dziecko”

Ksenia Krasko 11 lutego 2021 07:51
Shiloh Jolie-Pitt rezygnuje z nazwiska ojca
Fot. Steven Ferdman/Patrick McMullan via Getty Images

Minęły ponad cztery lata, odkąd Angelina Jolie złożyła pozew o rozwód z Bradem Pittem, ale spór sądowy wciąż trwa. Najwięcej emocji wzbudzają doniesienia mediów o relacji byłych małżonków z ich dziećmi, i trzeba przyznać, że to aktor wypada gorzej. Chociaż Pitt stara się być dobrym ojcem, podobno ma poważne problemy wychowawcze, a potwierdzeniem tych doniesień ma być fakt, że Shiloh chce oficjalnie zrezygnować z jego nazwiska.

Shiloh Jolie-Pitt rezygnuje z nazwiska ojca?

O decyzji starszej biologicznej córki Angeliny Jolie i Brada Pitta, która chce zmienić płeć i od kilku lat prosi, aby zwracać się do niej imieniem John, informuje między innymi The Mirror. Jak donosi dziennik, 14-latka zmieniła już swoje dane na swoim profilu, który założyła na jednym z portali społecznościowych. Chociaż jest to profil prywatny, informator potwierdza, że z podwójnego nazwiska zostawiła tylko Jolie.

Według anonimowego źródła, Jolie najwyraźniej miała na to wpływ. Para walczy o opiekę nad dziećmi, a aktorka robi wszystko, co może, aby wygrać w sądzie. „To pogarda dla Pitta i jasny przekaz, że może stracić Shiloh”, stwierdził informator. Jak dodał, Brad Pitt stara się o wspólną opiekę nad dziećmi, ale Jolie chce mieć nad nimi pełną kontrolę.

Para pobrała się w 2014 roku, a dwa lata później aktorka złożyła pozew o rozwód, powołując się na „różnice nie do pogodzenia”. Stało się to po kłótni pary na pokładzie prywatnego samolotu. Magazyn Us Weekly ujawnił wtedy, że podczas lotu Pitt miał się upić i pokłócić z żoną. Ich adoptowany syn Maddox stanął w jej obronie, na co aktor zareagował agresją. Podobno nastolatek do dziś nie utrzymuje z nim kontaktu.

Brad Pitt zdecydował się na odwyk i udzielił wywiadu na temat walki z nałogiem alkoholowym. Po tym wyznaniu Jolie znacznie złagodniała wobec byłego męża. 

Shiloh Jolie-Pitt, Angelina Jolie, Zahara Jolie-Pitt, 2019 rok

Shiloh Jolie-Pitt, Zahara Jolie-Pitt, Angelina Jolie
Fot. Franco Origlia/Getty Images

Shiloh Jolie-Pitt, Maddox Jolie-Pitt, Pax Jolie-Pitt, Brad Pitt, 2014 rok

Shiloh Jolie-Pitt, Maddox Jolie-Pitt, Pax Jolie-Pitt, Brad Pitt
Fot. Jeffrey Mayer/WireImage

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?