Karolina Szymczak
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER
O TYM SIĘ MÓWI

Zagrała u boku Brada Pitta, teraz mówi o kulisach współpracy. Polka nie mogła uwierzyć w jedno

To zachowanie hollywoodzkiego aktora ją zaskoczyło

Karol Sowa 12 stycznia 2024 10:16
Karolina Szymczak
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Zagrała w takich produkcjach jak: Herkules, Polityka czy Babylon u boku Brata Pitta. Teraz artystka mówi, jak wyglądały kulisy współpracy z hollywoodzkim gwiazdorem. Karolina Szymczak opowiedziała o relacji z nim oraz o tym, jak zachowywał się na planie zdjęciowym.

Kim jest Karolina Szymczak? Kariera

Swoją karierę zaczynała w modelingu. Przypomnijmy, że brała udział w wielu sesjach zdjęciowych do słynnych magazynów oraz szła po wybiegach popularnych domów mody i marek odzieżowych. W pewnym momencie postanowiła spróbować swoich sił w aktorstwie i już w 2014 roku zadebiutowała jako Alkmena w Herkulesie Dwayne'a Johnsona.

Karolina Szymczak zaprezentowała również swoje umiejętności w takich projektach: Polityce, Diablo. Wyścig o wszystko czy Powstaniec 1863, który już 12 stycznia będzie miał swoją oficjalną premierę. Co więcej, wystąpiła u boku Brada Pitta w produkcji Babylon. 

CZYTAJ TEŻ: Związek Macieja Zakościelnego i Pauliny Wyki przeszedł do historii?

Karolina Szymczak
Fot. Pawel Wodzynski/East News
Brad Pitt
Fot. Rex Features/East News

Karolina Szymczak o współpracy z Bradem Pittem i relacji z nim

W 2022 roku odbyła się premiera filmu Babylon reżyserii Damiena Chazelle'a. Zagrali w nim między innymi Brad Pitt, czy Karolina Szymczak, która wcieliła się w postać Olgi Putti. W programie Dzień Dobry TVN artystka przyznała, że przygotowywanie do roli było dla niej niezwykłym doświadczeniem.

Co ciekawe, na początku nie miała pojęcia, że wystąpi u boku Brada Pitta. „Nie wiedziałam, że to będzie rola z Bradem Pittem, że ja rzeczywiście stanę z nim na planie i z nim zagram swoją rolę", zwierzała się aktorka. Karolina Szymczak przyznała również, że na początku Brad był trochę wycofany i robił wrażenie zestresowanego. „Na początku, jak się mieliśmy sobie przedstawić, to on był bardzo nieśmiały, bardzo się speszył. Wydaje mi się, że on taki po prostu jest. Po scenie mnie przytulił, więc i tak mieliśmy ten kontakt fizyczny taki prywatny i to było bardzo miłe", kontynuowała. 

Dodała również, że ulubieniec publiczności był pod wrażeniem, jak Polka zagrała jedną z najtrudniejszych scen. Gdy tamtego dnia zakończyli pracę, aktor do niej podszedł i pogratulował jej. „Miałam rzeczywiście wyczerpującą scenę z nim i po tej scenie dostałam brawa od ekipy. Właśnie Brad Pitt podszedł do mnie, przytulił mnie i powiedział, że jest w ogromnym szoku, bo 33 lata pracuje w tym zawodzie i dawno nie widział takiego performance'u", podsumowała. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Ma 24 lata, jest jedyną córką Macieja Stuhra. Tak dziś wygląda Matylda

Karolina Szymczak
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Brad Pitt
Fot. HAEDRICH/VU/SIPA/SIPA/East News

TAGI #Brad Pitt

Wideo

Maciej Musiał zadzwonił do Dagmary Kaźmierskiej z przeprosinami. Wcześniej zamieścił w sieci niestosowny komentarz

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.