Maciej Stuhr, Viva! 12/2023
Fot. Bartek Wieczorek/ Visual Crafters
DZIECI GWIAZD

Ma 24 lata, jest jedyną córką Macieja Stuhra. Tak dziś wygląda Matylda

Aktor i jego córka zachwycili na premierze filmu „Fuks 2"

Karol Sowa 12 stycznia 2024 08:56
Maciej Stuhr, Viva! 12/2023
Fot. Bartek Wieczorek/ Visual Crafters

Wczoraj, czyli 11 stycznia odbyła się uroczysta premiera filmu — Fuks 2. Przypomnijmy, że w produkcji zagrali między innymi: Janusz Gajos, Cezary Pazura, Katarzyna Sawczuk czy Maciej Stuhr. Ostatni z wymienionych artystów szczególnie zwrócił uwagę na wczorajszym wydarzeniu. Wszystko ze względu na jego córkę, która bardzo dojrzała. Tak dziś wygląda Matylda. 

Tak dziś wygląda córka Macieja Stuhra

Plejada gwiazd i moc wrażeń. Wczorajsza premera filmu — Fuks 2 nie przeszła bez echa. Media huczą o 24-letniej córce Macieja Stuhra, która towarzyszyła mu na wczorajszym pokazie. Nie jest to jednak pierwszy raz, gdy słynny aktor zabiera ze sobą Matyldę na imprezę branżową. 

Kim jest i jak dziś wygląda? Matylda ma obecnie 24 lata i nie poszła w ślady ojca. I choć ukończyła specjalizację aktorską w warszawskim liceum filmowym, to nie zamierza kontynuować tej przygody. Córka Macieja Sthura wybrała się na Collegium Civitas, gdzie poznaje tajniki dziennikarstwa. 

CZYTAJ TEŻ: Żyje w zgodzie z Bogiem, jest osobą wierzącą. Maciej Musiał szczególnie wspomina jedno wydarzenie

Tak zaprezentowali się wczoraj Maciej i Matylda Stuhrowie:

Maciej Stuhr, Matylda Stuhr
Fot. VIPHOTO/East News

Maciej Stuhr, Matylda Stuhr
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Maciej Stuhr o relacjach z dorosłą córką Matyldą

Maciej Stuhr nie ukrywa, że dzisiaj z córką łączy go wyjątkowa i piękna relacja, chociaż w przeszłości nie było łatwo. „[...] Mam dorosłą córkę z pierwszego małżeństwa i różne były pomiędzy nami perypetie. Trauma rozstania rodziców powodowała, że bardzo różnie się między nami działo. Czasami cudownie i w przyjaźni, a czasami okropnie darliśmy koty. Do dziś próbujemy sobie te relacje układać. Czasami trzeba je zresetować, niemal do zera", wyznał w rozmowie z tygodnikiem Polityka. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Związek Macieja Zakościelnego i Pauliny Wyki przeszedł do historii?

Maciej Stuhr, Matylda Stuhr, Warszawa, 16.09.2012 rok

Maciej Stuhr, Matylda Stuhr, Warszawa, 16.09.2012 rok
Fot. VIPHOTO/East News

Wideo

Maciej Musiał zadzwonił do Dagmary Kaźmierskiej z przeprosinami. Wcześniej zamieścił w sieci niestosowny komentarz

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.