Maciej Zakościelny, Paulina Wyka, Warszawa, 02.09.2017 rok, Bal Fundacji TVN
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER
O TYM SIĘ MÓWI

Związek Macieja Zakościelnego i Pauliny Wyki przeszedł do historii?

Tygodnik zdradza szczegóły

Olga Figaszewska 11 stycznia 2024 20:18
Maciej Zakościelny, Paulina Wyka, Warszawa, 02.09.2017 rok, Bal Fundacji TVN
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

W czwartek 11 stycznia media obiegła informacja o rozstaniu Macieja Zakościelnego i Pauliny Wyki. Tygodnik Na Żywo podał, że ich związek przeszedł do historii. Oficjalnie para niczego nie potwierdziła. Czy to koniec ich relacji?

Maciej Zakościelny i Paulina Wyka rozstali się?

Poznali się dziesięć lat temu. Nie potrzebowali dużo czasu, by zrozumieć, że u swojego boku chcą budować szczęśliwą przyszłość. „Wszedłem w tę relację z pewnością, że to jest to. Chciałem zwariować z miłości i udało się”, mówił aktor.  

Paulina Wyka realizowała kampanie dla wielkich międzynarodowych marek, współpracowała z wybitnymi osobowościami. Na pewien czas zrezygnowała z kariery w modelingu, by założyć rodzinę. Maciej Zakościelny i Paulina Wyka są dziś szczęśliwymi rodzicami dwóch wspaniałych synów. Pierwsze dziecko powitali w 2016 roku. Ich rodzina powiększyła się znów dwa lata później, a na świecie pojawił się Aleks. Chłopcy są ich największą radością, szczęściem i powodem do dumy. W ich wychowanie wkładają całe serce, przekazują im swoje pasje, pomagają poznawać świat i dmuchają w ich skrzydła.

Czytaj też: Gdy miał 15 lat, ojciec go opuścił i zaplanował sobie inny model życia. Paweł Deląg najwięcej zawdzięcza ukochanej mamie i babci

Media podają szczegóły tajemniczego rozstania Pauliny Wyki i Macieja Zakościelnego

Zakochani rzadko uchylają rąbka tajemnicy na temat życia prywatnego, nieczęsto możemy podziwiać ich na czerwonym dywanie. Cenią sobie osobistą przestrzeń. Fani zauważyli, że w ostatnim czasie nie publikowali wspólnych zdjęć, a skupiali się na publikowaniu kulis swojej pracy. 

Tymczasem jeden z tygodników podał, że związek pary przeszedł do historii. Według „Na Żywo” Maciej Zakościelny i Paulina Wyka rozstali się kilka miesięcy temu, pozostając w bardzo dobrych relacjach.  

„Nie układało im się i to było najlepsze rozwiązanie dla wszystkich. Rozstali się już kilka miesięcy temu, jednak zachowali dobre stosunki ze względu na dzieci. One są dla nich najważniejsze”, miał podać informator gazety. 

Z kolei Super Express dodaje, że para podzieliła się po równo opieką nad dziećmi. Zdecydowali się też zapewnić chłopcom pomoc psychologa. „Chcieli, żeby chłopcy jak najmniej odczuli ich rozstanie”, cytuje wypowiedź osoby z otoczenia pary.  

Czytaj też: Katarzyna Sokołowska o macierzyństwie: "Ta droga była bardzo długa"

Maciej Zakościelny, Paulina Wyka, Premiera filmu
Fot. Piętka Mieszko/AKPA

Maciej Zakościelny, Paulina Wyka, Premiera filmu "Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle", 2022

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.