Andrzej Rosiewicz, Dzien Dobry Polsko w TVP1, 2017
Fot. Jan Bogacz/TVP/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Andrzej Rosiewicz trafił do szpitala. Artysta przeszedł poważną operację. Wiemy, jak się czuje

Co mu dolegało?

Olga Figaszewska 20 kwietnia 2024 10:50
Andrzej Rosiewicz, Dzien Dobry Polsko w TVP1, 2017
Fot. Jan Bogacz/TVP/East News

Fani Andrzeja Rosiewicza martwią się o jego zdrowie. Artysta trafił do szpitala, gdzie przeszedł poważną operację. W jednym z najnowszych  wywiadów zdradził, jak się czuje. Nie traci optymizmu!

Andrzej Rosiewicz przeszedł operację. Jak czuje się gwiazdor polskiej estrady?

To niekwestionowana gwiazda polskiej sceny muzycznej. Bez Andrzeja Rosiewicza nic nie byłoby takie samo. Stworzył i wykonuje kultowe przeboje. Najwięcej witaminy, Chłopcy radarowcy, Czterdzieści lat minęło, Czy czuje pani cha-chę nuci cała Polska. Andrzej Rosiewicz od 71 lat występuje na scenie i nie zwalnia tempa! Muzyka i taniec są jego ogromną pasją. Estradzie poświęcił całe życie.

Jakiś czas temu artysta trafił do szpitala MSWiA, gdzie przeszedł operację wymiany biodra. Andrzej Rosiewicz nie traci optymizmu i we wszystkim szuka pozytywów. Przed operacją nie opuszczał go dobry humor. „Jadąc w windzie, na leżąco, poprosiłem jedną panią o uśmiech dla pacjenta i nie było problemu. Ja jestem w pracy całe życie, a żarty są najlepszym lekarstwem”, zwierzał się w ShowNews.

Czytaj też: Jest jedynym i ukochanym dzieckiem Jana Kobuszewskiego. „Była przy ojcu do ostatnich chwil”

Andrzej Rosiewicz, Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 w Sopocie
Fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Andrzej Rosiewicz, Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 w Sopocie

Jak podkreśla w nowym wywiadzie, to otwiera mu kolejne możliwości i pozwoli dalej tańczyć na scenie.  „Zamontowali mi szwajcarską panewkę wartą 27 tysięcy złotych, ja nazywam ją klamką, która otwiera mi drogę do kolejnych popisów na scenie, ale już w lepszej formie”, zwierzył się w ShowNews.

Sprawdź też: Zastąpił w „Va Banque” Przemysława Babiarza, napisał kilka książek. Co wiemy o Radosławie Kotarskim?

Andrzej Rosiewicz w każdej sytuacji szuka pozytywów. Ma już konkretne plany 

Andrzej Rosiewicz czuje się dobrze i wraca do pełni sił po operacji. Odpoczywa w domowym zaciszu, gdzie może liczyć na wsparcie ukochanej żony Iwony Rosiewicz i dzieci Adama, Jędrka i Ireny. W rozmowie z dziennikarzami opowiedział o powrocie do domu. Artysta został przetransportowany ze szpitala karetką. W samochodzie żartował z sanitariuszami. „W 20 minut, na sygnale byliśmy na miejscu. Potem ostrożnie przetransportowali mnie do sypialni i ładnie się pożegnali. Całkiem sympatyczni ludzie”, wyznał.

Okazuje się, że artysta ma już konkretne plany i wyczekuje ich realizacji. Jakiś czas temu nagrał teledysk do nowej wersji kultowej piosenki Czy czuje pani cha-chę. W jego tworzeniu wzięły udział lekarki-seniorki z Bydgoszczy. Do tego projektu namówiła artystę uczestniczka piątej edycji Sanatorium miłości Anita Nowicka.

„Powiedziałem Anicie, że teraz to mogę tworzyć chór pacjentów, albo lepiej kabaret a ona… całkiem na poważnie zadzwoniła do mnie z propozycją zrobienia kabaretu lekarskiego. Startujemy już za kilka tygodni, bo czuję, że mam już formę olimpijską”, mówi Andrzej Rosiewicz.

Życzymy spełnienia marzeń i dużo zdrowia!  

Andrzej Rosiewicz, 17.06.2022 Opole. 59 Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu
Fot. Tadeusz Wypych/REPORTER

Andrzej Rosiewicz, 17.06.2022 Opole. 59 Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.