EN_01512225_0336, Aleksandra Domańska, 2022
Fot. Pawel Wodzynski/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Aleksandra Domańska na intymnym zdjęciu z synem. Kadr wzbudził wiele emocji 

"Żałuję, że ja nie miałam takiej odwagi", padło pod opublikowanym postem 

Dorota Falkowska 16 sierpnia 2022 10:13
EN_01512225_0336, Aleksandra Domańska, 2022
Fot. Pawel Wodzynski/East News

Niebawem minie rok odkąd Aleksandra Domańska została mamą. Aktorka znana z takich produkcji, jak „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie”, „Podatek od miłości” czy „Mecenas Porada” bardzo długo nie zdradzała, że spodziewa się dziecka. Odkąd publicznie przyznała się do rychłego macierzyństwa, zaczęła wzbudzać jeszcze większe zainteresowanie mediów. 

Pierwszą falę emocji wywołała decyzja aktorki o neutralnym płciowo imieniu dla dziecka. Nie inaczej było, gdy 33-latka przyznała się do tego, że jej instynkt macierzyński ujawnił się dopiero po czasie. Wobec jej szczerego wyznania, które padło w podcaście Justyny Nagłowskiej wielu nie przeszło obojętnie.  

Aleksandra Domańska opublikowała intymny kadr z synem

33-latka słynie z szerzenia idei o ciałopozytywności, a w swoich mediach społecznościowych przedstawia rzeczywistość "bez lukru" i idealizowania. Aktorka, która wcześniej zmagała się z poczuciem wstydu względem swojego ciała, dzięki macierzyństwu zyskała do niego szacunek i odpuszczenie. Celebracją tejże akceptacji i kobiecej siły jest najnowsze zdjęcie na Instagramie Aleksandry Domańskiej, wykonane przez fotografkę Aleksandrę Miedziak-Skonieczną. Fotografia przedstawia nagą aktorkę, która w czułym geście tuli do siebie syna Ariela. Chłopczyk również nie ma na sobie ubrań. Niezwykle intymne zdjęcie wykonane jest pośród natury. Kadr został opatrzony cytatem samej fotografki.

Czytaj również: Aleksandra Domańska nie ochrzci synka: „Ja nie chcę być w takiej wspólnocie

Aleksandra Miedziak-Skonieczna, która sama jest mamą rocznej dziewczynki, podzieliła się swoimi doświadczeniami i przemyśleniami na temat rodzicielstwa. Aleksandra Domańska na tyle mocno utożsamiła się ze wszystkimi słowami fotografki, że uznała, że sama po prostu się pod nimi podpisze, bo one również najlepiej oddają klimat najnowszego, intymnego zdjęcia. 

"Oto Ola tuląca Ariela. Olę poznałam w ciąży — swojej i jej i to ciąża nas połączyła. Na zdjęcia te miałyśmy całe 8 minut, zanim złapała nas ulewa, 8 minut wystarczyło", od tych słów zaczęła swoje przemyślenia Miedziak-Skonieczna. 

"Macierzyństwo zmienia wszystko bezpowrotnie (i tu kropka). Nie na gorsze i nie na lepsze, zmienia po prostu. Zmienia ciało, relację, przyjaźnie, świata postrzeganie, codzienność. Wychylenia emocjonalne są większe niż dotychczas, zamiast trudno bywa bardzo trudno, zamiast dobrze bywa wspaniale. Odkąd zostałam mamą, nigdy nie byłam bardziej: bardziej zmęczona, rozśmieszona, rozanielona, kochająca, obecna, rozumiejąca, ogarniająca, poturbowana, niewyspana, zakochana, pogryziona, martwiąca się" – wyznała autorka zdjęcia. 

Czytaj również: Aleksandra Domańska straciła pracę przez podejrzenia o biseksualizm

Najnowszy wpis Aleksandry Domańskiej wzbudził ogromne emocje, przede wszystkim te pozytywne. Ten niezwykle intymny obraz macierzyństwa komentowały zachwycone koleżanki po fachu, a także fanki aktorki. 

"Piękne zdjęcie, kiedyś bym się wstydziła a dziś tez chciałabym takie mieć".

"Piękne zdjęcie i bardzo ważne słowa".

"Piękne zdjęcie. Żałuję że ja nie miałam takiej odwagi jak Ty, i niestety nie mam takiego zdjęcia ze swoimi synami. Cudo", czytamy pod postem.  

modny turban na wiosnę
Fot. D Klamka/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…