augustin egurrola nie bedzie juz jurorem mam talent
Fot. Jakub Kaminski/East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Agustin Egurrola odchodzi. Czy to koniec Mam Talent?

Popularne show zniknie z anteny?

Aleksandra Andrzejak 23 lutego 2021 11:27
augustin egurrola nie bedzie juz jurorem mam talent
Fot. Jakub Kaminski/East News

Mam Talent bawi i wzrusza widzów telewizji TVN od ponad 10 lat. Ostatnio media obiegła informacja, ze jeden z jurorów - Agustin Egurrola przechodzi do konkurencyjnej stacji. Kto zajmie jego miejsce i czy w ogóle pojawią się nowe odcinki? Pojawiły się pierwsze informacja.

Agustin Egurrola odchodzi z Mam Talent

Agustin Egurrola to utytułowany tancerz i choreograf. Popularność przyniosły mu programy telewizyjne - Taniec z GwiazdamiYou can danceMam talent. Agustin przyjął propozycję konkurencyjnej stacji - TVP i dołączył do obsady programu Dance Dance Dance 3. Póki co nie skomentował swojej decyzji. Skupia się na pracy i aktywnie działa w social mediach.

Czy będą nowe odcinki Mam Talent?

Program Mam Talent pojawił się na antenie TVN w 2008 roku. Przez ponad dziesięć lat program bawił i wzruszał. Ostatnią edycję śledziło średnio 2,47 mln osób. Kolejny sezon show miał powstać w 2020 roku. Nagrania uniemożliwiła pandemia koronawirusa. Przypuszczano, że realizacja nowego sezonu rozpocznie się wiosną 2021 roku i zostanie wyemitowana jesienią. 

Mam Talent bez Agustina Egurroli

Super Express donosi o nieoficjalnych przeciekach z siedziby telewizji TVN. Podobno program nie będzie zrealizowany i nie ma informacji, czy kolejne edycje w ogóle powstaną. Tabloid donosi także, że powodem jest fakt, iż gwiazd, które odeszły nie da się tak łatwo zastąpić. Oprócz Agustina z Mam Talent pożegnał się także Szymon Hołownia, który występował w roli prowadzącego. Stacja TVN nie skomentowała doniesień. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.