O NIM JEST GŁOŚNO

Agnieszka Woźniak-Starak pojawiła się na gali Herbapolu i zapozowała z teściami na ściance

Wcześniej dziennikarka unikała fotoreporterów...

Rafał Kowalski 17 października 2019 20:14

Dziś w warszawskich Łazienkach Królewskich odbyła się 11. Gala Herbapolu, podczas której uhonorowane zostały osoby i organizacje czerpiące inspirację z otaczającej przyrody i żyjące zgodne z jej zasadami. Na imprezie pojawiła się Agnieszka Woźniak-Starak, która pierwszy raz od tragicznej śmierci męża zapozowała na ściance. I to nie sama. Dziennikarce towarzyszyli teściowie.

Agnieszka Woźniak-Starak z teściami na ściance

Dlaczego gwiazda pojawiła się na wspomnianej imprezie? To wydarzenie było dla prezenterki wyjątkowe, ponieważ Jerzy Starak, który był ojczymem Piotra Woźniaka-Staraka, ma w firmie Herbapol bardzo dużo udziałów. Impreza przyznania nagród Herbapol Esencja Natury, która odbyła się dziś w Warszawie, była więc dla niego bardzo ważna. Dziennikarka chciała wspierać teścia w podniosłej dla niego chwili.

Przypomnijmy, że wcześniej Agnieszka Woźniak-Starak pojawiła się w Gdyni na Festiwalu filmowym, gdzie odbyła się premiera ostatniego filmu jej tragicznie zmarłego męża. Dziennikarka nie pozowała jednak fotoreporterom przed projekcją Ukrytej gry. Wszystko zmieniło się dziś, 2 miesiące po śmierci Piotra Woźniaka-Staraka, który zginął pod wodą jeziora Kisajno.

W naszej galerii znajdziesz zdjęcia, na których prezenterka TVN stanęła na ściance wraz z Jerzym Starakiem i jego żoną Anną Woźniak-Starak. ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.