Wcześniej dziennikarka unikała fotoreporterów...

Rafał Kowalski 17 października 2019 20:14

Dziś w warszawskich Łazienkach Królewskich odbyła się 11. Gala Herbapolu, podczas której uhonorowane zostały osoby i organizacje czerpiące inspirację z otaczającej przyrody i żyjące zgodne z jej zasadami. Na imprezie pojawiła się Agnieszka Woźniak-Starak, która pierwszy raz od tragicznej śmierci męża zapozowała na ściance. I to nie sama. Dziennikarce towarzyszyli teściowie.

Agnieszka Woźniak-Starak z teściami na ściance

Dlaczego gwiazda pojawiła się na wspomnianej imprezie? To wydarzenie było dla prezenterki wyjątkowe, ponieważ Jerzy Starak, który był ojczymem Piotra Woźniaka-Staraka, ma w firmie Herbapol bardzo dużo udziałów. Impreza przyznania nagród Herbapol Esencja Natury, która odbyła się dziś w Warszawie, była więc dla niego bardzo ważna. Dziennikarka chciała wspierać teścia w podniosłej dla niego chwili.

Przypomnijmy, że wcześniej Agnieszka Woźniak-Starak pojawiła się w Gdyni na Festiwalu filmowym, gdzie odbyła się premiera ostatniego filmu jej tragicznie zmarłego męża. Dziennikarka nie pozowała jednak fotoreporterom przed projekcją Ukrytej gry. Wszystko zmieniło się dziś, 2 miesiące po śmierci Piotra Woźniaka-Staraka, który zginął pod wodą jeziora Kisajno.

W naszej galerii znajdziesz zdjęcia, na których prezenterka TVN stanęła na ściance wraz z Jerzym Starakiem i jego żoną Anną Woźniak-Starak. 

1/5
Agnieszka Woźniak-Starak
Copyright @TRICOLORS/East News
1/5

 Agnieszka Woźniak-Starak była w dobrym nastroju

2/5
Agnieszka Woźniak-Starak z teściami
Copyright @akub Kaminski/East News
2/5

Dziennikarka pozowała z teściami

3/5
Agnieszka Woźniak-Starak
Copyright @TRICOLORS/East News
3/5

To pierwszy raz, gdy po śmierci Piotra Woźniaka-Staraka jego żona dobrowolnie stanęła przed fotoreporterami

4/5
Agnieszka Woźniak-Starak z teściami
Copyright @akub Kaminski/East News
4/5

Agnieszka Woźniak-Starak na gali Herbapolu 2019

5/5
Agnieszka Woźniak-Starak
Copyright @TRICOLORS/East News
5/5

Agnieszka Woźniak-Starak była gościem gali Herbapol Esencja Natury

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?