Agnieszka Woźniak-Starak, Agnieszka Szulim, VIVA! marzec 2015, 6/2015
Fot. Marlena Bielińska
POŻEGNANIE

Agnieszka Woźniak-Starak tuż przed świętami pożegnała ukochanego przyjaciela. „Serce pęka”

Dziennikarka zamieściła przejmujący wpis w sieci

Konrad Szczęsny 24 grudnia 2023 08:21
Agnieszka Woźniak-Starak, Agnieszka Szulim, VIVA! marzec 2015, 6/2015
Fot. Marlena Bielińska

To nie będą dla Agnieszki Woźniak-Starak wesołe święta... 23 grudnia w mediach społecznościowych dziennikarka zamieściła poruszający wpis, w którym pożegnała wieloletniego przyjaciela – psa o imieniu Iwan. W komentarzach znajomi i bliscy przekazali byłej prowadzącej „Dzień Dobry TVN” słowa wsparcia.

Ukochany pies Agnieszki Woźniak-Starak odszedł tuż przed świętami

O problemach zdrowotnych swojego pupila dziennikarka informowała już w zeszłym roku. Okazało się bowiem, że weterynarze podejrzewali u niego zmiany nowotworowe. Z tego powodu musiał zostać poddany operacji, a dokładniej zabiegowi kastracji – gdyby przeprowadzono go wcześniej, być może do całej sytuacji by nie doszło...

„Skończyło się podejrzeniem nowotworu i finalnie kastracją w wieku 12 lat. A można to było zrobić wcześniej i nie byłoby problemu"” – pisała wówczas Agnieszka Woźniak-Starak w mediach społecznościowych.

Niestety, okazało się że mimo podjętych wysiłków i zabiegu, pies przeżył jedynie rok... Teraz na swoich profilach dziennikarka poinformowała, że tuż przed świętami jej ukochany pupil odszedł. 

Iwan, mój dzielny Król Lew, najpiękniejszy z Rhodesianów. Nie doczekał do świąt, odszedł dzisiaj. Serce mi pękło, będę za tobą tęsknić malutki”, napisała zrozpaczona.

Publikację opatrzyła zdjęciami i nagraniami czworonoga z różnych etapów jego życia i w różnych codziennych sytuacjach.

Czytaj także: Agnieszka Woźniak-Starak po latach wspomina pierwsze małżeństwo. Jak wyglądała jej historia miłości z Adamem Badziakiem? 

Znajomi i fani pocieszają Agnieszkę Woźniak-Starak

Pod zdjęciem wyrazy wsparcia i współczucia przekazali jej znajomi, w tym doskonale znane ze świata show-biznesu osoby.

Ależ to przykre. Przytulam mocno”, napisała Martyna Wojciechowska. „Aga, strasznie mi przykro”, dodała Karolina Ferenstein-Kraśko. „Kochana, bardzo mi przykro. Iwanek był cudnym psem”, zadumała się z kolei nad losem czworonoga Paulina Krupińska-Karpiel. „O nie… Bardzo mi przykro”, wyraziła żal Aleksandra Kwaśniewska. „Co za smutek..:(( strasznie przykro, Aga 💔współczuję Kochana…”, podkreśliła natomiast Anna Kalczyńska.

Wpisy zamieścili również Daria Zawiałow, Zofia Zborowska, Bartek Jędrzejak, Ania Wyszkoni, Maja Ostaszewska czy Damian Michałowski.

Agnieszka Woźniak-Starak jest niezwykle przywiązana do swoich czworonogów. Jak deklarowała w „Dzień Dobry TVN”, ona z miłością do zwierząt po prostu się urodziła, bo jej rodzice ich nie mieli. „To ja namówiłam ich na pierwszego psa. A potem już poszło!”. Dodała również, że bez pupilów nie wyobraża sobie życia. 

Ile psów ma dziennikarka? Z biegiem lat liczba ta zmieniała się. Obecnie, po odejściu Ivana, są to cztery czworonogi.  

Czytaj także: Szymon Hołownia opublikował w sieci wzruszający wpis. Pożegnał wieloletniego przyjaciela

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.