Agnieszka Woźniak-Starak, Piotr Woźniak-Starak
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Teściowa Agnieszki Woźniak-Starak rozlicza się z bolesną przeszłością. Podjęła ważną decyzję w sprawie spadku po Piotrze

Co zdecydowała mama słynnego producenta?

Karol Sowa 17 stycznia 2024 10:06
Agnieszka Woźniak-Starak, Piotr Woźniak-Starak
Fot. East News

Niemal cztery lata temu straciła ukochanego męża — Piotra. Agnieszka Woźniak-Starak długo nie mogła pogodzić się z tak wielką stratą. Przypomnijmy, że na jakiś czas usunęła się w cień i wiodła spokojne życie w willi w Konstancinie, w której po ślubie zamieszkała z mężem. Teraz media przekazały zaskakujące informacje dotyczące spadku po Piotrze Woźniaku-Staraku.

Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr Woźniak Starak — wieczna miłość nie była im pisana

Wenecja, bogactwo i wielka miłość. To właśni tam Agnieszka i Piotr Woźniak-Starakowie wzięli bajkowy ślub. Niestety nie było im dane wieloletnie delektowanie się uczuciem. W 2019 roku doszło do wielkiej tragedii. Wówczas słynny producent filmowy w nocy z 17 na 18 sierpnia wypadł z motorówki. W konsekwencji zmarł. Do zdarzenia doszło na jeziorze Kisajno koło Giżycka.

Wcześniej jednak zakochani wiedli piękne i luksusowe życie. Przypomnijmy, że oboje zamieszkali w bajkowej willi w Konstancinie. Posiadali również swój kąt na Mazurach oraz apartament przy Central Parku w Nowym Jorku (tak donoszą media). Twierdzono również, że był to prezent ślubny dla słynnej prezenterki. Z czasem dowiedzieliśmy się, że mieszkanie było im tylko użyczane. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Młodszy syn Zygmunta Solorza został prezesem Telewizji Polsat. Kim jest Piotr Żak?

Piotr Woźniak-Starak, Agnieszka Woźniak-Starak, Pokaz BIZUU SS 2018

Piotr Woźniak-Starak, Agnieszka Woźniak-Starak, Pokaz BIZUU SS 2018
Fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Teściowa Agnieszki Woźniak-Starak podjęła ważną decyzję w sprawie syna i jego żony

Jak informuje serwis shownes.pl, teściowa Agnieszki Woźniak-Starak pod koniec 2023 roku podjęła ważną decyzję. Okazuje się, ze Anna postanowiła raz na zawsze rozzlicza się z przeszłością. Nie chcąc już wracać do bolesnych wspomnień, postanowiła sprzedać nowojorską nieruchomość. „Miłosne gniazdko Agnieszki i Piotra zostało sprzedane w 2023 roku jednej z firm deweloperskich. Anna Woźniak-Starak najwyraźniej chciała pozbyć się miejsca, które przywoływało tyle bolesnych wspomnień. Nie była w stanie tam mieszkać podczas swoich wizyt w USA. Co ciekawe, apartament wart ponad 3,5 miliona dolarów w 2023 roku sprzedano za "zaledwie" nieco ponad 2 miliony, czyli ok. 10 milionów złotych", pisze Shownews.pl. 

CZYTAJ TEŻ: Weronika Rosati: "Odkąd moja córka jest na świecie, wszystko inne blaknie, ona wypełnia moje życie światłem i miłością"

Anna Woźniak-Starak, Piotr Woźniak-Starak, pokaz kolekcji Dawida Wolińskiego, Warszawa, Pałac na Wodzie, 19.04.2011 rok

Anna Woźniak-Starak, Piotr Woźniak-Starak, pokaz kolekcji Dawida Wolińskiego, Warszawa, Pałac na Wodzie, 19.04.2011 rok
Fot. Radosław NAWROCKI / Forum

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.