Agnieszka-Kaczorowska-viva-mama-2020
Fot. Fot. @FOTOGRAFIE_EWELINY/ fotografieeweliny.pl
O TYM SIĘ MÓWI

Agnieszka Kaczorowska-Pela i Maciej Pela o rodzicielstwie: „Wszystko się zintensyfikowało”

Małżonkowie szczerze o wychowaniu dwójki pociech

Olga Figaszewska 5 listopada 2021 11:01
Agnieszka-Kaczorowska-viva-mama-2020
Fot. Fot. @FOTOGRAFIE_EWELINY/ fotografieeweliny.pl

Macierzyństwo to dla niej najważniejsza rola. Agnieszka Kaczorowska-Pela i Maciej Pela wspólnie doczekali się dwójki cudownych pociech. Córeczki są oczkiem w głowie dumnych rodziców. Małżonkowie chcą zapewnić im wszystko, co najlepsze i przekazać im najważniejsze wartości, którymi sami kierują się w życiu. Odkąd dzieci pojawiły się na świecie ich życie przeszło prawdziwą rewolucję. Nie ukrywają, że mierzą się z trudnymi momentami, ale wszystko potrafią im zrekompensować uśmiechy ich córeczek. Co Agnieszka Kaczorowska-Pela mówi o wychowaniu dwójki pociech? Tancerka i aktorka otworzyła się na ten temat w jednym z ostatnich wywiadów.

Agnieszka Kaczorowska-Pela o macierzyństwie i wychowaniu dwójki pociech

„Macierzyństwo to są jasne i ciemne strony, trudne i łatwe momenty, jest przyjemność, ale też zmęczenie. A mimo wszystko nie powiem złego słowa na temat macierzyństwa”, mówiła Agnieszka Kaczorowska-Pela w rozmowie z Viva! Mama w 2020 roku.  

Wraz z mężem świetnie odnaleźli się oboje w nieznanych im rolach. Nie mieli wcześniej żadnego doświadczenia. Są kochającymi, opiekuńczymi, troskliwymi rodzicami córeczek: Emilki i Gabrysi. Druga córeczka pary przyszła na świat kilka miesięcy temu. Nie mogli się doczekać momentu, w którym będą już wszyscy razem.

Zobacz też: „Nawet w pracy jestem przede wszystkim mamą, która karmi piersią i jest przy dziecku!”

Małżonkowie nie ukrywają, że czasami trudno jest im podołać wszystkim obowiązkom. Musieli ponownie przeorganizować swoje życie, które przechodzi istną rewolucję. Opieka nad dwójką pociech bywa prawdziwym wyzwaniem.

„Wszystko się zmieniło. Mamy dwa razy więcej obowiązków. Mogło się wydawać, że przy jednym dziecku jest dużo pracy, a gdy jest dwójka, wiemy, że wcześniej było łatwo ”, tłumaczyła Agnieszka Kaczorowska-Pela w rozmowie z Plotkiem. Z kolei Maciej Pela dodał: „Wszystko się zintensyfikowało. Przy jednym dziecku był high life, urlopy, wakacje, chillout”.

Okazuje się, że Emilka chętnie pomaga rodzicom i świetnie sprawdza się w roli starszej siostry. Dziewczynka jest bardzo opiekuńcza, czym rozczula Agnieszkę Kaczorowską-Pelę i jej męża. „Widać, że jest bardzo zakochana w swojej młodszej siostrze. Ma dopiero dwa lata, więc niczego od niej nie wymagamy. Staramy się poświęcać jej bardzo dużo czasu”, dodała aktorka w rozmowie z Cezarym Wiśniewskim.

Gwiazda wyznała też, czy wspólnie z Maciejem Pelą zastanawiają się nad tym, kim ich córeczki zostaną w przyszłości. Zamierzają wspierać je w wyborach i motywować do osiągania kolejnych celów. „Chcemy, żeby dziewczynki miały pasję. To jedyny pewnik. Pasja uskrzydla, motywuje i daje siłę do działania”, mówiła Agnieszka Kaczorowska-Pela. 

Życzymy wszystkiego, co najpiękniejsze!  

Zobacz też: Agnieszka Kaczorowska: „Początek drugiej ciąży był ogromnym wyzwaniem, potem przyszło supersamopoczucie”

Źródło: Plotek

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?