Agnieszka Kaczorowska, Maciej Pela
Fot. Instagram @agakaczor, fot. Marek Podolczyński
O NICH JEST GŁOŚNO

Agnieszka Kaczorowska-Pela zdradziła termin porodu!

Co wraz z mężem mówiła o ich życiowej rewolucji?

Olga Figaszewska 6 stycznia 2019 20:25
Agnieszka Kaczorowska, Maciej Pela
Fot. Instagram @agakaczor, fot. Marek Podolczyński

Bez wątpienia, ubiegł rok był dla nich przełomowy. Zaręczyny, ślub i... Zakochani przygotowują się do kolejnej roli. Agnieszka Kaczorowska-Pela i Maciej Pela wkrótce zostaną rodzicami! O towarzyszących im emocjach, życiowej rewolucji opowiedzieli w sobotnim wydaniu programu Pytanie na śniadanie. Aktorka i tancerka zdradziła również termin porodu!  

Agnieszka Kaczorowska-Pela: termin porodu

Szczęśliwą nowiną Agnieszka Kaczorowska-Pela podzieliła się z Internautami w Sylwestra: „Dziś świętujemy radosną nowinę Jesteśmy wdzięczni za piękny rok, który właśnie mija. Jednocześnie nie możemy się doczekać tego co wydarzy się w tym, który zaraz zaczniemy... W 2019 dołączy do nas małe #Pelątko i spełni nasze skryte marzenie. Na pewno przyniesie ze sobą też dużo wyzwań...Jesteśmy na nie gotowi i choć momentami trochę przerażeni, to przede wszystkim bardzo szczęśliwi”. 

Spełniają się ich marzenia. Teraz przyszli rodzice opowiedzieli o tym, jak przygotowują się do nowej roli. „Czuję się wspaniale, trochę przerażony, ale to takie pozytywne przerażenie", wyznał Maciej Pela. „Jak dostaliśmy potwierdzenie od pani doktor to jakieś wzruszenie było”, dodała tancerka.

Agnieszka Kaczorowska-Pela zdradziła również, że ich pociecha przyjdzie na świat w wakacje. Gwiazda nie zamierza jednak zwalniać tempa. Właśnie rozpoczęła swój kolejny projekt.

Na swoim kanale na YouTube będzie publikować kolejne filmy dotyczące ciąży i porodu. Skierowane są głownie do młodych mam, które podobnie jak artystka przygotowują się do nowej roli. „Będą to spotkania ze specjalistami w różnych dziedzinach, które mają dać Wam dużą wartość merytoryczną, ponieważ dobrze wiem jaką potrzebę informacji ma przyszła mama. (...) O czym będziemy rozmawiać?  O wszystkim tym co ważne dla kobiet w ciąży! O odżywianiu, o aktywności, o przygotowaniach do porodu, o seksie, o podróżach…”, zaznaczyła w mediach społecznościowych. 

Gratulujemy i życzymy powodzenia!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dziś świętujemy radosną nowinę💓 Jesteśmy wdzięczni za piękny rok, który właśnie mija🌟 Jednocześnie nie możemy się doczekać tego co wydarzy się w tym, który zaraz zaczniemy... W 2019 dołączy do nas małe #Pelątko 😍❤️ i spełni nasze skryte marzenie. Na pewno przyniesie ze sobą też dużo wyzwań...Jesteśmy na nie gotowi i choć momentami trochę przerażeni, to przede wszystkim bardzo szczęśliwi❗️Dziękujemy za wszystkie życzenia, które od Was otrzymujemy, ale teraz najważniejsze, aby Pelątko było zdrowe...tego nam Kochani życzcie! ___________________ My życzymy Wam, aby cały przyszły rok otaczała Was miłość, abyście spełniali swoje marzenia, abyście mieli odwagę podejmować decyzje zgodnie z podpowiedziami płynącymi prosto z Waszych serc i abyście marzyli bez końca ❗️ Bawcie się wspaniale, świętujecie tak jak macie ochotę i wejdźcie w Nowy Rok z szerokim uśmiechem na twarzy🥳 #Pelakowelove #AgnieszkaKaczorowska #momtobe #rodzew2019

Post udostępniony przez Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor)

 

 

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.