Agnieszka Kaczorowska, VIVA! 13/2015
Fot. Marcin Tumasz
Z ŻYCIA GWIAZD

Agnieszka Kaczorowska-Pela zdradziła płeć dziecka! Chłopiec czy dziewczynka?

Tancerka i jej mąż byli gośćmi „Dzień dobry TVN”

Rafał Kowalski 4 kwietnia 2019 10:39
Agnieszka Kaczorowska, VIVA! 13/2015
Fot. Marcin Tumasz

We wrześniu zeszłego roku Agnieszka Kaczorowska-Pela i Maciej Pela wzięli ślub, a już za kilka miesięcy para powita na świecie swoje pierwsze dziecko. Tancerka poinformowała niedawno, że datę porodu wyznaczono na któryś z letnich miesięcy. Z kolei dziś w Dzień dobry TVN gwiazda wyznała, że oczekuje… córki!

Agnieszka Kaczorowska-Pela urodzi córeczkę

Gośćmi Marcina Prokopa i Doroty Wellman byli dzisiejszego poranka Agnieszka Kaczorowska-Pela i jej mąż Maciej. W trakcie wywiadu tancerka podzieliła się z widzami informacją, która do tej pory była sekretem. „Małe Pelątko to dziewczynka, chyba że nam wywinie jakiś numer przy porodzie. Teraz możemy już to powiedzieć oficjalnie”, zdradziła przyszła mama.

Wyznanie tancerki było jednak wisienką na torcie całej rozmowy. Początek wywiadu dotyczył pewnej akcji charytatywnej, którą przy okazji ciąży, Agnieszka Kaczorowska-Pela chciała wypromować. „Pytanie: chłopiec czy dziewczynka” zadaliśmy na naszym Instagramie. Ale nie dotyczyło ono naszego dziecka, tylko dziecka z Akademii Przyszłości. Wczoraj liczyliśmy wszystkie głosy i internauci wybrali chłopca. To dlatego zakupiliśmy indeks sukcesu dla Kuby – podopiecznego Akademii przyszłości”, wytłumaczyła 26-latka i dodała, że podopieczny wybrany przez nią i męża chce zostać tancerzem, YouTuberem albo policjantem.

A jak możemy pomóc my? Okazuje się, że na dwa sposoby. „Osoby, które chcą wesprzeć Akademię Przyszłości to przede wszystkim darczyńcy, którzy mogą kupić indeks dla wybranego dziecka. Ale można też zostać wolontariuszem, tak zwanym tutorem, który pomaga, spotyka się z dzieckiem, buduje jego siłę charakteru i zabiera na różne zajęcia, takie jak na przykład w naszej szkole tańca”, powiedziała Kaczorowska-Pela w Dzień dobry TVN.

Wszystkich zachęcamy do dołączenia do akcji a przyszłym rodzicom życzymy dużo, dużo szczęścia i sił, bo te, by czas spędzony z dzieckiem był wyjątkowy, muszą iść w parze! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor)

Agnieszka Kaczorowska-Pela z mężem
Fot. Instagram @agakaczor

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.