Agnieszka Kaczorowska, Maciej Pela
Fot. Instagram @agakaczor, fot. Marek Podolczyński
O NICH JEST GŁOŚNO

Jak Agnieszka Kaczorowska-Pela poznała swojego ukochanego?

„Kiedy tańczymy razem, wszystko się intensyfikuje”

Weronika Kostyra 3 października 2018 10:54
Agnieszka Kaczorowska, Maciej Pela
Fot. Instagram @agakaczor, fot. Marek Podolczyński

Agnieszka Kaczorowska-Pela i Maciej Pela są jedną z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu! Zakochani niecały miesiąc temu wzięli ślub w Toskanii. Uroczystość odbyła się w tajemnicy i była bardzo prywatna. Parze udało się spełnić swoje marzenie i tego szczególnego dnia nic nie zakłóciło ich spokoju. Później podzielili się jedynie w sieci kilkoma zdjęciami z tego dnia. Oboje prezentowali się zachwycająco! Tuż potem wybrali się w podróż poślubną na Seszele. Teraz świeżo upieczone małżeństwo opowiedziało o tym, jak zaczęła się ich miłość.

Jak poznali się Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela?

Ślub i podróż poślubna były dla nich intymnym przeżyciem i poza kilkoma zdjęciami, nie chcą się nim dzielić publicznie. Agnieszka Kaczorowska-Pela i jej mąż byli dzisiaj gośćmi programu Dzień Dobry TVN i opowiedzieli jednak o początkach swojej znajomości. „Poznaliśmy się przy okazji rozmowy o pracę do mojej szkoły tańca. Maciej uczy hip-hopu, a ja szukałam instruktora. Tak się poznaliśmy. Potem chwilę potrwało, zanim wszystko się rozwinęło, ale było z górki. Maciek zdobył mnie swoim profesjonalizmem, pasją, ale też tym jak wygląda… nie da się ukryć”, powiedziała tancerka ze śmiechem. Jednak jej ukochany podkreślił, że wcale nie było tak łatwo. „Musiałem trochę powalczyć i chciałem to zrobić, bo zależało mi. Wcześniej wiedziałem, że jest tancerką, ale nie oglądałem serialu. Słyszałem o niej, że jest profesjonalistką”, opowiedział.

Wśród fanów Agnieszki często pojawiało się pytanie, czy nie zdecydowała się na ślub zbyt szybko. Prowadzący, Marcin Prokop i Dorota Wellman, zapytali, co nowożeńcy sądzą na ten temat. „Dziadkowie Maćka pobrali się po czterech miesiącach. Nie ma na co czekać, życie jest krótkie”, odpowiedziała Agnieszka.

Nie da się ukryć, że połączyła ich wspólna pasja do tańca. „Mimo że tańczymy co innego, mamy wspólny język taneczny, który nas łączy. Kiedy tańczymy razem, wszystko się intensyfikuje”, wyznał Maciej, a jego żona dodała, że bardzo lubią razem tańczyć.

Na telewizyjnej kanapie para prezentowała się uroczo. Widać, że nowożeńcy są w sobie szaleńczo zakochani i okazują sobie dużo czułości. Młodej parze życzymy dużo szczęścia! 

Agnieszka Kaczorowska, Maciej Pela, przedślubna sesja Kaczorowskiej
Fot. Instagram @agakaczor, fot. Marek Podolczynski

Agnieszka Kaczorowska, Maciej Pela, przedślubna sesja Kaczorowskiej
Fot. Instagram @agakaczor, fot. Marek Podolczynski

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.