Agnieszka Kaczorowska, Maciej Pela
Fot. Instagram @agakaczor, fot. Marek Podolczyński
O TYM JEST GŁOŚNO!

Agnieszka Kaczorowska-Pela jest w ciąży!

Tancerka i jej ukochany mąż spodziewają się pierwszego dziecka!

Weronika Kostyra 31 grudnia 2018 19:55
Agnieszka Kaczorowska, Maciej Pela
Fot. Instagram @agakaczor, fot. Marek Podolczyński

Zaledwie kilka miesięcy po ślubie Agnieszka Kaczorowska-Pela i jej ukochany mąż ogłosili światu radosną nowinę: para spodziewa się pierwszego dziecka! „Dziś świętujemy radosną nowinę. Jesteśmy wdzięczni za piękny rok, który właśnie mija🌟 Jednocześnie nie możemy się doczekać tego co wydarzy się w tym, który zaraz zaczniemy... W 2019 dołączy do nas małe #Pelątko 😍 i spełni nasze skryte marzenie. Na pewno przyniesie ze sobą też dużo wyzwań... Jesteśmy na nie gotowi i choć momentami trochę przerażeni, to przede wszystkim bardzo szczęśliwi. Dziękujemy za wszystkie życzenia, które od Was otrzymujemy, ale teraz najważniejsze, aby Pelątko było zdrowe...tego nam Kochani życzcie!”, napisała przyszła mama.

Agnieszka Kaczorowska-Pela i Maciej Pela zostaną rodzicami

Ślub aktorki i jej ukochanego Macieja Peli odbył się 7 września 2018 roku w malowniczej Toskanii. Uczestniczyli w nim tylko najbliżsi znajomi i rodzina, a wszystko utrzymane było w tajemnicy. Parze udało się spełnić swoje marzenie i tego szczególnego dnia nic nie zakłóciło ich spokoju. Tuż potem wybrali się w podróż poślubną na Seszele. Właśnie zdradzili, że ich rodzina wkrótce się powiększy.

Agnieszka Kaczorowska-Pela i Maciej Pela: jak się poznali?

„Poznaliśmy się przy okazji rozmowy o pracę do mojej szkoły tańca. Maciej uczy hip-hopu, a ja szukałam instruktora. Tak się poznaliśmy. Potem chwilę potrwało, zanim wszystko się rozwinęło, ale było z górki. Maciek zdobył mnie swoim profesjonalizmem, pasją, ale też tym jak wygląda… nie da się ukryć”, powiedziała tancerka ze śmiechem. Jednak jej ukochany podkreślił, że wcale nie było tak łatwo. „Musiałem trochę powalczyć i chciałem to zrobić, bo zależało mi. Wcześniej wiedziałem, że jest tancerką, ale nie oglądałem serialu. Słyszałem o niej, że jest profesjonalistką”, opowiedział w programie Dzień dobry TVN.

Nie da się ukryć, że połączyła ich wspólna pasja do tańca. „Mimo że tańczymy co innego, mamy wspólny język taneczny, który nas łączy. Kiedy tańczymy razem, wszystko się intensyfikuje”, wyznał Maciej, a jego żona dodała, że bardzo lubią razem tańczyć.

Gratulujemy i życzymy szczęścia. To wspaniała wiadomość na koniec roku! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dziś świętujemy radosną nowinę💓 Jesteśmy wdzięczni za piękny rok, który właśnie mija🌟 Jednocześnie nie możemy się doczekać tego co wydarzy się w tym, który zaraz zaczniemy... W 2019 dołączy do nas małe #Pelątko 😍❤️ i spełni nasze skryte marzenie. Na pewno przyniesie ze sobą też dużo wyzwań...Jesteśmy na nie gotowi i choć momentami trochę przerażeni, to przede wszystkim bardzo szczęśliwi❗️Dziękujemy za wszystkie życzenia, które od Was otrzymujemy, ale teraz najważniejsze, aby Pelątko było zdrowe...tego nam Kochani życzcie! ___________________ My życzymy Wam, aby cały przyszły rok otaczała Was miłość, abyście spełniali swoje marzenia, abyście mieli odwagę podejmować decyzje zgodnie z podpowiedziami płynącymi prosto z Waszych serc i abyście marzyli bez końca ❗️ Bawcie się wspaniale, świętujecie tak jak macie ochotę i wejdźcie w Nowy Rok z szerokim uśmiechem na twarzy🥳 #Pelakowelove #AgnieszkaKaczorowska #momtobe #rodzew2019

Post udostępniony przez Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor)

Agnieszka Kaczorowska, Maciej Pela, podróż poślubna
Fot. Instagram

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA WERNER I MICHAŁ KOŁODZIEJCZYK Dziennikarka TVN i dyrektor redakcji Canal+ Sport. Dziennikarskie DNA połączyli, pisząc razem książkę. A wcześniej... zakochali się w sobie. WOJOWNICZKI Marsz na Wersal, „długi piątek” w Islandii, protesty w wyniku zaostrzenia prawa aborcyjnego w Polsce… Kobiety od zawsze musiały walczyć o swoje prawa. EWA WACHOWICZ – zaskakujący bilans 50-latki. PIOTR MACHALICA o dorastaniu, życiowych rebeliach, miłości i wolności. W cyklu EXTRA Słynny fotograf – Steve McCurry uchwycił w obiektywie niezwykłe relacje między zwierzętami a ludźmi.