Kaczorowska z mężem VIVA! Mama
Fot. Olga Majrowska
O TYM SIĘ MÓWI

Agnieszka Kaczorowska poznała płeć drugiego dziecka. Chłopiec czy dziewczynka? 

Fani nie mają wątpliwości! Gwiazdę zdradziła jedna rzecz?

Olga Figaszewska 25 marca 2021 13:11
Kaczorowska z mężem VIVA! Mama
Fot. Olga Majrowska

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela wkrótce po raz drugi zostaną rodzicami. Małżonkowie szczęśliwą informacją podzielili się z fanami w styczniu 2021 roku. „ Kiedyś powiedziałam sobie, że do 30tki będę mieć dwójkę dzieci...uważajcie o czym marzycie drogie kobiety! A tak serio... jesteśmy przeszczęśliwi, bo to prawda, że spodziewamy się drugiego dziecka”, pisała Agnieszka Kaczorowska na Instagramie. Małżonkowie poznali już płeć maleństwa. To chłopiec czy dziewczynka?

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela po raz drugi zostaną rodzicami

Kiedy w 2019 roku na świecie pojawiło się ich pierwsze dziecko, córeczka Emilka, życie Agnieszki Kaczorowskiej i Macieja Peli całkowicie się zmieniło. Małżonkowie są przepełnieni radością, miłością i wdzięcznością. Teraz nie mogą się doczekać narodzin drugiej pociechy.

ZOBACZ TEŻ: „Nawet w pracy jestem przede wszystkim mamą, która karmi piersią i jest przy dziecku!”

Kilka miesięcy temu w rozmowie z Party szczęśliwi rodzice wyznali, że płeć maleństwa poznają dopiero za jakiś czas. „Chciałabym doświadczyć bycia mamą chłopca, tym bardziej że w naszej rodzinie są same dziewczynki. Moja starsza siostra ma trzy córeczki. Ale jeśli urodzi się kolejna dziewczynka, też będę szczęśliwa”, mówiła wówczas w rozmowie z magazynem Party Agnieszka Kaczorowska. Tancerka i aktorka niedawno zdradziła, jakie imię wraz z mężem wybrali dla swojej pociechy.

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela z córeczką w sesji dla magazynu VIVA! Mama

Agnieszka-Kaczorowska-viva-mama-2020
Fot. Fot. @FOTOGRAFIE_EWELINY/ fotografieeweliny.pl

„My mamy imię dla chłopca. Już przy pierwszej ciąży mieliśmy imię dla chłopca. Byłby to Stefek, strasznie chcielibyśmy Stefana. A jeżeli będzie dziewczynka, to oczywiście też będziemy szczęśliwi. Tylko wtedy trudniej z tym imieniem”, wspominała Agnieszka Kaczorowska w rozmowie z Jastrząb Post.

Agnieszka Kaczorowska zdradziła płeć drugiego dziecka?

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela znają już płeć maleństwa. Z pewnością gwiazda wkrótce podzieli się tą informacją z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na razie szczęśliwa mama postanowiła zapytać swoich obserwatorów o ich przypuszczenia.

ZOBACZ TEŻ: Agnieszka Kaczorowska w bikini pokazała ciążowy brzuszek! Fani zachwyceni

„My już wiemy! A Wy już zgadujecie pod postami od kilku tygodni... To jak? Dziewczynka czy chłopiec w moim brzuszku? Na co Wam to wygląda? Zabawmy się...”, napisała. 

Tancerka opublikowała filmik, na którym pozuje w dwóch koszulkach, na których widnieje napis - „Mama chłopca” i „Mama dziewczynki”. Niektórzy nie mają wątpliwości, że Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela spodziewają się synka. O tym miałyby świadczyć m.in. kolor, na który gwiazda zdecydowała się pomalować paznokcie, a także zakończenie wpisu. „#girlmama już jestem, ale czy będzie mi dane zostać także #boymama?”, dodała.

Chłopiec, ten błysk w oku mówi że będzie chłopak”, „Na bank kolor paznokci nie jest przypadkowy ;p obstawiam chłopczyka ”, „Chłopiec Boymama”, „Chłopiec!!!! Ale najważniejsze żeby było zdrowe... ”, pisano w komentarzach. 

Czy ich przewidywania okażą się trafne?  

 

Agnieszka-Kaczorowska-viva-mama-dziecko-corka-maz-wywiad-okladka-sesja-3
Fot. @FOTOGRAFIE_EWELINY/ fotografieeweliny.pl

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.