Kaczorowska z mężem VIVA! Mama
Fot. Olga Majrowska
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Agnieszka Kaczorowska w bikini pokazała ciążowy brzuszek! Fani zachwyceni

Jest już naprawdę spory

Konrad Szczęsny 21 lutego 2021 20:04
Kaczorowska z mężem VIVA! Mama
Fot. Olga Majrowska

Wprost nie posiada się ze szczęścia! Agnieszka Kaczorowska-Pela wraz z mężem wyjechała na egzotyczne wakacje. Para spędzi w rajskich okolicznościach przyrody 10 dni. Przy okazji aktorka pokazała sporych rozmiarów ciążowy brzuszek na zdjęciu, na którym pozuje w bikini. Internauci nie szczędzą jej komplementów!

Druga ciąża Agnieszki Kaczorowskiej-Peli. Zaszła w nią szybciej niż zakładała

W połowie stycznia tancerka potwierdziła, że w tym roku urodzi drugie dziecko. Para, która poznała się w czerwcu 2017 roku, zaś ślub wzięli 7. września 2018 roku nigdy nie ukrywała, że chce mieć dużą rodzinę. I tak 26 lipca 2019 roku powitali na świecie córeczkę, której nadali imię Emilia. Z kolei niedawno Agnieszka Kaczorowska-Pela zdradziła za pośrednictwem Instagrama, że w tym roku zostaną rodzicami po raz drugi.

W wywiadach nie ukrywała, że starania o drugie dziecko mieli rozpocząć w tym roku, jednak wydarzyło się to wcześniej. Aktorka wraz z Maciejem Pelą nie traktuje jednak ciąży ani jako wpadki, ani jako niespodzianki. Stwierdziła, że „dali sobie swobodę” i „po prostu tak wyszło”.

Obecnie Agnieszka Kaczorowska-Pela wraz z ukochanym przebywa na egzotycznych wakacjach. Pierwsze zdjęcia z wyjazdu opublikowała w mediach społecznościowych.

Agnieszka Kaczorowska-Pela na wakacjach na Malediwach. Tak wypoczywa z mężem

W sobotę 20. lutego aktorka wraz z mężem zdradzili, że wyjeżdżają na urlop. Nie chcieli jednak powiedzieć, jaką destynację wybrali. Wiadomo było jedynie, że mieli przesiadkę w Dubaju. Teraz wyszło na jaw, że Agnieszka Kaczorowska-Pela i jej ukochany jako cel wypoczynku wybrali egzotyczne i ciepłe Malediwy. 

Przy okazji tancerka opublikował na swoich profilach w mediach społecznościowych zdjęcia z plaży. Pozuje na nich w bikini (dodatkowo na biodrach przewiązała się różowym pareo), dzięki czemu widać jej zaokrąglony brzuszek. 

„Całkiem ładnie i całkiem ciepło tu… Uciekliśmy daleko. I przesyłamy Wam dużo słońca! Kto chce, niech łapie, a kto nie chce, niech się wyloguje na najbliższe 10 dni…”, podpisała fotografie na tle Oceanu Indyjskiego.

W relacji na Instagramie nie ukrywała jednak, że podróż dała jej w kość...

„Podróż bardzo męcząca... Przyznaję. Chyba przede wszystkim ze względu na mniejsze zasoby energetyczne”, stwierdziła.

Fani nie szczędzą Agnieszce Kaczorowskiej-Peli ciepłych słów. W komentarzach podkreślają, że wygląda kwitnąco! 

„Jaka szczuplusieńka. Ciąża jest dla ciebie ślicznym dodatkiem. Odpoczywaj Agusia”, „Jak pięknie. Przywieźcie do nas trochę ciepełka”, „Jej, jak cudownie! Udanego wypoczynku!”, piszą rozentuzjazmowani.

I my również życzymy gwieździe udanego wypoczynku z dala od codziennego zgiełku!  

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.