Agnieszka Kaczorowska-Pela z mężem
Fot. Instagram @agakaczor
O NICH JEST GŁOŚNO

Agnieszka Kaczorowska-Pela i Maciej Pela kupili dom!

Zamieszkają w nim jeszcze przed narodzinami córeczki?

Olga Figaszewska 9 lipca 2019 12:51
Agnieszka Kaczorowska-Pela z mężem
Fot. Instagram @agakaczor

Agnieszka Kaczorowska-Pela i Maciej Pela spełniają swoje kolejne marzenie, kupili nowy dom. Czy uda im się w nim zamieszkać jeszcze przed narodzinami córeczki? Tancerka podzieliła się z fanami tą szczęśliwą nowiną za pośrednictwem Instagrama. Opublikowała także zdjęcie z nowej posiadłości.

Agnieszka Kaczorowska-Pela i Maciej Pela spełniają swoje marzenie

Wkrótce ich rodzina się powiększy. Agnieszka Kaczorowska-Pela i Maciej Pela już nie mogą doczekać się narodzin córeczki. Ale to nie jedyna rewolucja, która szykuje się w ich życiu. Kilka tygodni temu znaleźli dom, do którego lada chwila się  przeprowadzą. Jak podaje magazyn Flesz, zakochani w ciągu miesiąca sprzedali swoje dotychczasowe mieszkanie na Saskiej Kępie i złożyli wniosek o kredyt.

„To będzie dom, w którym stworzymy ciepłe miejsce dla całej rodziny”, wyjaśniła Agnieszka Kaczorowska-Pela w rozmowie z magazynem. „Teraz wynajęliśmy niewielkie mieszkanko i czekamy, aż do naszego domu będziemy mogli wpuścić ekipę remontową”, dodała gwiazda.

Do nowego, wymarzonego domu wprowadzą się dopiero po narodzinach swojej pociechy.  Przyszła mama podzieliła się z fanami wnętrzami swojej posiadłości.

,,Oto my - specjaliści od spełniania swoich marzeń ❗️💪🏻 .Kilka miesięcy zawirowań mieszkaniowo-kredytowych, ale było warto!☺️ Jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami swojego miejsca na ziemi, miejsca, w którym stworzymy prawdziwy DOM dla naszej Pelakowej rodzinki.🏠

Jeszcze chwilka zanim się wprowadzimy, ale działamy i mimo niekończącej się sumy kosztów, to będziemy tyle pracować, aby było to miejsce wyjęte z naszych marzeń... a co #nothingisimpossible #Pelakowelove #Pelakinanowym ✊🏻", napisała gwiazda.

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.