Agnieszka Kaczorowska, Maciej Pela, ślub Agnieszki Kaczorowskiej
Fot. Instagram @agakaczor, fot. Marek Podolczyński
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Agnieszka Kaczorowska-Pela pokazała pierwszy taniec ze swojego ślubu!

Dla profesjonalnych tancerzy to najważniejszy występ w życiu...

Weronika Kostyra 31 grudnia 2018 10:27
Agnieszka Kaczorowska, Maciej Pela, ślub Agnieszki Kaczorowskiej
Fot. Instagram @agakaczor, fot. Marek Podolczyński

Od ślubu Agnieszki Kaczorowskiej-Peli i Macieja Peli w Toskanii minęło już kilka miesięcy, jednak dopiero teraz tancerka zdecydowała się jednak uchylić rąbka tajemnicy i pokazać, jak wyglądał pierwszy taniec małżonków. Jak przystało na parę profesjonalnych tancerzy, zakochani przygotowali spektakularną choreografię!

Pierwszy taniec Agnieszki Kaczorowskiej

Ślub aktorki i jej ukochanego odbył się 7 września 2018 roku w malowniczej Toskanii. Uczestniczyli w nim tylko najbliżsi znajomi i rodzina, a wszystko utrzymane było w tajemnicy. Parze udało się spełnić swoje marzenie i tego szczególnego dnia nic nie zakłóciło ich spokoju. Później podzielili się jedynie w sieci kilkoma romantycznymi zdjęciami. Tuż potem wybrali się w podróż poślubną na Seszele.

Para młoda to profesjonalni tancerze, dlatego pierwszy taniec był dla nich bardzo ważny. Wspólnie ułożyli choreografię, co nie było łatwe, ponieważ na co dzień oboje czują się dobrze w zupełnie innych tanecznych stylach. Teraz po upływie kilku miesięcy zaprezentowali profesjonalne nagranie tego najważniejszego w ich życiu tańca. Film jest przeplatany ujęciami z prób. Para zdecydowała się na utwór River Flows in You Yirumy. „To była rzecz, która od początku była dla nas bardzo ważna. Pierwszym elementem była muzyka. Z tym nie mieliśmy kłopotu. Pod to szukaliśmy kroków, stylu. Czegoś, co wyrazi nasze emocje do tej muzyki. Stworzyliśmy coś, co jest miksem kilku stylów. To taki freestyle. Nie narzucamy na to żadnej formy, ale chcieliśmy to dobrze przygotować. Na pewno się podzielimy filmikiem i puścimy to w obieg do internetu”, tuż po ślubie powiedziała Agnieszka Kaczorowska-Pela w rozmowie z Plejadą.

Panna młoda miała na sobie w tej ważnej chwili sukienka projektu Violi Piekut. Pokazując fanom nagranie, pokazała na Instagramie: „Roboczy tytuł nosi nazwę „Skupienie vs. Szczęście”... zobaczycie dlaczego”.

Podoba Wam się ich pierwszy taniec? 

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela, pierwszy taniec
Fot. Instagram @agakaczor

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?