Kaczorowska z mężem VIVA! Mama
Fot. Olga Majrowska
O TYM SIĘ MÓWI

Agnieszka Kaczorowska-Pela pokazała ciążowy brzuszek. Tak rozprawiła się z potwornymi oskarżeniami!

Aktorka wystosowała mocny apel

Konrad Szczęsny 26 stycznia 2021 07:44
Kaczorowska z mężem VIVA! Mama
Fot. Olga Majrowska

W tym roku po raz drugi zostanie mamą. Agnieszka Kaczorowska-Pela zamieściła w sieci zdjęcie, na którym wyeksponowała ciążowy brzuszek. Odniosła się w ten sposób do negatywnych komentarzy, które pojawiały się w sieci na temat jej sylwetki. Niektórzy twierdzili, że aktorka zmaga się z anoreksją!

Agnieszka Kaczorowska-Pela pokazała ciążowy brzuszek. Tak odpowiada na hejt

W 2018 roku wzięła ślub w tancerzem Maciejem Pelą w nieziemsko pięknej Toskanii, rok później zostali rodzicami córeczki, której nadali imię Emilka. Rodzicielstwo całkowicie odmieniło ich życie! Nie ukrywają, że dziecko było spełnieniem marzeń i dzięki niemu spojrzeli na wiele spraw z innej perspektywy. W zeszłym tygodniu Agnieszka Kaczorowska-Pela potwierdziła natomiast, że wraz z mężem spodziewają się drugiego dziecka! Póki co jego płeć nie jest jeszcze znana.

„Jeszcze nie wiemy, czy to dziewczynka, czy chłopiec. Płeć maleństwa poznamy za dwa tygodnie. Chciałabym doświadczyć bycia mamą chłopca, tym bardziej, że w naszej rodzinie są same dziewczynki. Moja starsza siostra ma trzy córeczki. Ale jeśli urodzi się kolejna dziewczynka, też będę szczęśliwa”, zadeklarowała we wpisie na Instagramie.

W tym najnowszym aktorka wyeksponowała ciążowe krągłości. Sukienka w paski podkreśliła jej brzuszek, na którym Agnieszka Kaczorowska-Pela trzyma dłonie. Odniosła się również do komentarzy, w których część internautów zarzuciła jej, że jest zbyt chuda! Zapewniła jednocześnie, że jej ciąża rozwija się prawidłowo i ostrzegła wszystkich, którzy w sieci zamieszczają tak potworne i niepotwierdzone niczym treści.

„Wszystkich tych, którzy byli przez ostatnie wiele miesięcy zaniepokojeni moją szczupłością/chudością, a nawet według niektórych anoreksją (O zgrozo! TO CHOROBA i pamiętajcie, że rzucanie słów na wiatr czasem może mieć okropne konsekwencje!) pragnę z radością zawiadomić, że zdrowo ROSNĘ…a w zasadzie rośnieMY I tak będzie przez kolejne kilka miesięcy. Nie musicie się martwić. #momtobeof2 #JestemMamą #BędęMamą #rodzew2021”, zapewniła.

Internauci wsparli Agnieszkę Kaczorowską-Pelę

Pod wpisem zaroiło się od pozytywnych, niezwykle ciepłych i wspierających komentarzy. Internauci nie szczędzą Agnieszce Kaczorowskiej-Peli komplementów i apelują, by nie przejmowała się wpisami, które mają na celu jedynie wywołanie sensacji. 

„Dużo zdrówka i niech dzidzia zdrowo rośnie! Pięknie wyglądasz”, „Jestem osobą, która kilka lat walczyła z bulimią (i wygrała!). Ludzie nie zdają sobie sprawy, jak potężną siłę rażenia mają takie komentarze. Zdrowego rośnięcia”, „Piękna Mamita. Rośnijcie zdrowo”, czytamy pod zdjęciem.

My również życzymy aktorce oraz maleństwu zdrówka!  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.