Agnieszka Kaczorowska-Pela
Fot. Instagram @agakaczor
O TYM JEST GŁOŚNO

Agnieszka Kaczorowska-Pela wyjawiła imię córeczki! To popularny wśród rodziców wybór

Aktorka podjęła też ważną decyzję dotyczącą bezpieczeństwa dziecka

Rafał Kowalski 13 sierpnia 2019 20:52
Agnieszka Kaczorowska-Pela
Fot. Instagram @agakaczor

Dwa tygodnie temu Agnieszka Kaczorowska-Pela została mamą i od tego czasu nie ma dnia, by w mediach nie pojawił się news o popularnej aktorce. Mama nowo narodzonej dziewczynki łączy obowiązki macierzyńskie z dodawaniem kolejnych treści na swoje media społecznościowe. Dzięki temu właśnie dowiedzieliśmy się, jak jej córka otrzymała na imię.

Jak nazywa się córka Agnieszki Kaczorowskiej-Peli?

Zanim gwiazda wyjawiła długo wyczekiwaną informację o imieniu, nawiązała do przykrej sprawy sprzed kilku dni. Pewien internauta życzył dziecku Agnieszki Kaczorowskiej-Peli śmierci. Sprawa została zgłoszona na policję. Rodzice dziewczynki podjęli też inną decyzję…

Chodzi o pokazywanie wizerunku dziecka w sieci. Ostatnio gwiazdy są podzielone w tym temacie. Jedni uparcie nie pokazują maluchów na zdjęciach, inni twierdzą, że każdy noworodek wygląda podobnie i decydują się na ten krok. Jak zrobi aktorka i tancerka? „Długo o tym myśleliśmy i postanowiliśmy nie publikować jej zdjęć, na których udostępnimy jej wizerunek, czyli na których widoczna będzie jej twarzyczka. I nie dlatego że jest taka „moda”, jak niektórzy twierdzą, ale właśnie ze względu na bezpieczeństwo. Z jednej strony w sieci nikt nie jest anonimowy, ale z drugiej jest to przestrzeń w której nic nie ginie. To co się dzieje w czeluściach internetu jest naprawdę przerażajace, a ludzi ze złymi intencjami jest niestety niemało. Dodatkowo wychodzimy z założenia, że każdy człowiek ma wolność wyboru i sam powinien móc zdecydować czy chce dzielić się swoimi zdjęciami. I choć jesteśmy odpowiedzialni za naszą córeczkę, to nie możemy podjąć za nią tej decyzji”, napisała Agnieszka Kaczorowska-Pela. „To oczywiste, że zakochani w niej po uszy 🥰 chcielibyśmy pochwalić się całemu światu jaka jest śliczna i wspaniała (dla nas zawsze będzie najcudowniejsza pod słońcem❤), ale najważniejsze dla nas jest to, aby była BEZPIECZNA. Dlatego właśnie wszystkie zdjęcia, które jej robimy, a jest ich niemało, zostawiamy do naszego rodzinnego albumu. Jeśli będzie chciała się kiedyś nimi podzielić, to tak zrobi. My postaramy się, aby podjęła tę decyzję świadomie”, dodała.

Na końcu wpisu pojawiła się informacja o tym, jakie imię otrzymała przy narodzinach córka tancerki i jej męża Macieja. „Żeby zaspokoić Waszą ciekawość, to dzielimy się tym co możemy i nie stanowi zagrożenia... Przedstawiamy Wam nasze wszystko, nasz cud, nasz największy skarb... Oto Emilia Pela. ❤ Na razie po prostu Emilka❤️❤️, a dla nas najczęściej Emi. ❤❤❤”, napisała aktorka w sieci i dodała, że „to musi nam wystarczyć”.

Szanujemy decyzję gwiazdy. Podoba się Wam imię Emilka? W 2018 roku było to 12. najczęściej wybierane imię dla dziewczynek. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor)

Agnieszka Kaczorowska, VIVA! 13/2015
Fot. Marcin Tumasz

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?