Taniec z gwiazdami, Sandra Kubicka, Adam Adamonis
Fot. Instagram @tanieczgwiazdami
O TYM SIĘ MÓWI

Adam Adamonis rezygnuje z Tańca z gwiazdami! Aktor wydał oświadczenie

Jego fani są zrozpaczeni!

Konrad Szczęsny 7 listopada 2019 12:42
Taniec z gwiazdami, Sandra Kubicka, Adam Adamonis
Fot. Instagram @tanieczgwiazdami

To ogromny szok dla fanów programu Polsatu. Jedno z objawień tej edycji, Adam Adamonis, zrezygnował z udziału w „Tańcu z gwiazdami”. W oświadczeniu poinformował fanów, że z powodu kontuzji nie będzie dalej w stanie partnerować na parkiecie Sandrze Kubickiej...

Adam Adamonis rezygnuje z „Tańca z gwiazdami”

Dramatyczną decyzję aktor Przyjaciółek był zmuszony podjąć wczoraj wieczorem. Z powodu kontuzji nogi, która się odnowiła, nie zobaczymy go więcej na parkiecie bieżącej edycji „Tańca z gwiazdami”.

„Kochani! Niestety Adam Adamonis musi zakończyć swoje występy w Tańcu z gwiazdami. Niedawna kontuzja okazała się na tyle poważna, że nie może dalej tańczyć. Trzymamy za Adama kciuki! A z kim wystąpi Sandra? Przekonamy się jutro o 20.05. @adamadamonis@sandrakubicka #sandamonis#tanieczgwiazdami #tzgpolsat”, napisano na oficjalnym profilu programu na Instagramie.

Z kolei Adam Adamonis dodał, że jest mu tym bardziej przykro, że decyzja zapadła tuż przed finałem „Tańca z gwiazdami”.

„Jest mi strasznie przykro. Naprawdę strasznie. Przede wszystkim dlatego, że to się stało teraz, pod koniec programu, przed samą metą. Nie chciałbym też, żeby ktoś się nade mną litował, bo zawsze byłem i jestem fighterem, ale kontuzja okazała się na tyle poważna, że nie mógłbym dalej tańczyć. Jestem bardzo dumny, że udało mi się doprowadzić moją partnerkę Sandrę aż do ćwierćfinału i bardzo się cieszę, że rozbudziłem w niej taką miłość do tańca. I będę za nią bardzo trzymał kciuki”, czytamy na facebookowym profilu programu. 

Nowy partner Sandry Kubickiej. Kto zastąpi Adama Adamonisa?

Póki co nie wiadomo, z kim Sandra Kubicka będzie tańczyła w najbliższym odcinku programu. Najmocniejszą kandydaturą wydaje się Wojciech Jeschke, który partnerował jej w ostatniej odsłonie show. Jaką decyzję podjęli ostatecznie producenci? O tym przekonamy się już jutro o 20:05 na antenie Telewizji Polsat  

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.