Emily w Paryżu
Fot. Netflix
Tylko w VIVIE!

TYLKO W VIVIE! Lily Collins i Ashley Park z serialu Netflixa ''Emily in Paris" o nowym sezonie i pracy na planie

Co zdradziły nam główne bohaterki kultowej produkcji?

Aleksandra Frankowska 14 grudnia 2022 16:27
Emily w Paryżu
Fot. Netflix

To jeden z najchętniej oglądanych seriali Netflixa. Historia Amerykanki Emily Cooper, która w ramach swojej pracy w agencji marketingowej, wyjeżdża do Paryża, jest pełna dobrej energii, uśmiechu i wzruszeń, a przy tym genialnych stylizacji. W końcu, jak lubiła mawiać główna bohaterka „To Paryż!”. Z Lily Collins, serialową Emily Cooper oraz Ashley Park - Mindy, o tym, jak pracuje się na planie serialu, co zmienił i jakie emocje się z nim wiążą, rozmawiała Aleksandra Frankowska oraz przedstawiciele redakcji z całego świata. Co ciekawego zdradziły nam przed premierą trzeciego sezonu?

ZOBACZ TEŻ: Gwiazdy na premierze serialu Emily w Paryżu 

Serial „Emily in Paris” to teraz prawdopodobnie najbardziej wyczekiwana premiera końcówki roku. Jakie są Wasze postaci?

Lily Collins: To prawda. Pobyt w Paryżu mi osobiście dał możliwość wtopienia się bardziej we francuską kulturę jako postać. Coraz bardziej myślę, że im więcej czasu Emily spędza w Paryżu, tym bardziej zakorzenia się w swoim otoczeniu oraz jest bardziej pewna siebie i czuje się komfortowo. Niezależnie od tego, czy chodzi o garderobę, jej przyjaźnie, język, miejsce pracy, widzimy mniej żartów na temat Emily. Wszyscy zaczynają traktować ją poważniej.

Ashley Park: Kiedy poznawaliśmy Mindy, jeszcze w pierwszym sezonie, jej postać wydawała się nieokreślona, dość żartobliwa… A potem, w drugim sezonie tak naprawdę zagłębiliśmy się w jej muzykę i wrażliwość. Myślę, że w trzecim sezonie naprawdę widzimy, jak przestaje przepraszać za to, kim jest i zaczyna odkrywać nowe kolory życia. Mówię o jej związku z samą sobą, jej przyjaźniach i relacji z miastem.

Emily w Paryżu 3
Fot. Netflix

Jak zmieniły się Wasze postaci przez wszystkie trzy sezony?

Lily Collins: Myślę, że Emily czuje się teraz lepiej w Paryżu, ale też lepiej we własnej skórze, w gronie przyjaciół. Jest w stanie dokonywać dobrych wyborów. Myślę też, że staje się coraz bardziej francuska, niezależnie od tego, czy chodzi o naukę języka czy sposób, w jaki się ubiera.

Ashley Park: W przypadku Mindy jest bardzo podobnie. Ona i Emily lepiej się poznają i stają się sobie znacznie bliższe. Mindy w końcu akceptuje również siebie, miłość do muzyki i to, że ktoś ją pokochał.

CZYTAJ TEŻ: Netflix: opublikowano zwiastun 3. sezonu "Emily w Paryżu''. Kiedy premiera?

Jak to jest pracować na planie po drugiej stronie oceanu?

Lily Colins: Uwielbiam dzielić swój czas między Europę i Amerykę, ponieważ jestem w połowie Brytyjką. Pragnąłem więc spędzić więcej czasu w Europie i móc żyć i oddychać w mieście, w którym staję się mieszkańcem.

Ashley Park: Dla mnie to pierwszy raz w Paryżu, dlatego czułam i czuję się jeszcze trochę, niczym prawdziwa Emily. Myślę, że bardzo pozytywnie zmieniło to moje życie.

Emily w Paryżu
Fot. Netflix

Jak opisałybyście przyjaźń pomiędzy Emily i Mindy?

Lily Colins: Ich przyjaźń jest zdecydowanie niezachwiana i bardzo autentyczna. W trzecim sezonie można zresztą zobaczyć różne wymiary przyjaźni i jest to bardzo wyjątkowe.

Ashley Park: W przyjaźni często jest tak, że trzeba potrafić komunikować się, jak dorośli. Jeśli to się udaje, to wzmacnia to jeszcze bardziej siostrzaną więź. Tak jest w przypadku Mindy i Emily. Traktują siebie jak paryską rodzinę, a to wyjątkowe, ponieważ dorośli ludzie rzadko nawiązują więzi tak głębokie, jak ta.

Czy widzicie jakieś podobieństwa między Waszymi postaciami, a Wami?

Lily Colins: Zawsze pociągał mnie optymizm Emily i jej nastawienie na szukanie rozwiązań. Myślę, że im jestem starsza, tym bardziej zdaję sobie sprawę, że zależy mi na znajdowaniu rozwiązań, a nie na szukaniu problemów. To chyba coś, co nas łączy i lubię dostrzegać w ludziach to, co najlepsze, zanim w nich zwątpię lub ich zakwestionuję. To również cecha Emily.

Ashley Park: Myślę, że ciepła dusza Mindy, a także jej poczucie humoru są czymś, do czego lubię dążyć. To, co jest najbardziej w nas podobne, to przyjaźń, którą nawiązałyśmy z Lily. Zupełnie jak Emily i Mindy.

Jaki najzabawniejszy moment wspominacie z planu serialu?

Lily Collins, Ashley Park: Zdecydowanie sceny kręcone w parku rozrywki o 6:30 rano. Nigdy w życiu nie miałyśmy tylu mdłości i zabawy jednocześnie!

Emily w Paryżu 3 sezon
Fot. materiały prasowe Netflix

ZOBACZ TAKŻE: Paryż śladami Emily Cooper z Emily w Paryżu. Ulubione miejsca serialowej bohaterki

Co najbardziej zaskoczyło Was w reakcji widzów na świecie?

Lily Collins: Cóż, po pierwsze, chyba przedział wiekowy widzów. Ludzie bez względu na to, ile mają lat, podchodzą do nas w Paryżu i mówią: O mój Boże, spakowałem swoją walizkę zgodnie z tym, co nosiłaby Twoja postać. To niesamowite!

Jaka jest Wasza ulubiona stylizacja z serialu?

Lily Collins: W najnowszym sezonie zdecydowanie ta podczas pokazu u Pierre’a, czarno-biały top z wysokimi ramionami od Dolce&Gabbana. Uwielbiałam też wszystkie neonowe sukienki. W jednej ze scen mam na sobie stylizację całą w kolorze lawendy niczym z Prowansji. Najnowszy sezon pełen jest niesamowitych stylizacji.

Ashley Park: Moja to zdecydowanie ta z klubu Drag Queen, pół garnitur, pół suknia!

ZOBACZ TEŻ: Trzeci sezon „Emily w Paryżu” już wkrótce na Netflix

___

Czy Wy również nie możecie doczekać się premiery najnowszego, trzeciego już sezonu serialu „Emily w Paryżu”? Mamy dla Was świetną wiadomość! Premiera została zaplanowana już na 21 grudnia! 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.