Emily w Paryżu 3
Fot. Netflix
O tym się mówi!

Netflix: opublikowano zwiastun 3. sezonu "Emily w Paryżu''. Kiedy premiera?

Kolejne romanse, skandale i przygody Amerykanki w Paryżu

Aleksandra Frankowska 1 grudnia 2022 11:27
Emily w Paryżu 3
Fot. Netflix

Uroczy, nieprzewidywalny, modny, pełen smaku, romantyczny, lekki i świeży. Jakich jeszcze określeń powinniśmy użyć, aby opisać serial produkcji Netflixa, pt. "Emily w Paryżu"? Może poznamy nowe, bo już w grudniu szykuje się premiera 3. sezonu, a platforma opublikowała właśnie jego zwiastun. Czy serialowa Emily pozostanie w Paryżu? A może serce wybierze jednak Londyn i przystojnego Brytyjczyka? Jakie podejmie decyzje i czy uda jej się określić, kogo szczerze kocha?

ZOBACZ TEŻ: Paryż śladami Emily Cooper z Emily w Paryżu. Ulubione miejsca serialowej bohaterki

Netflix: nowy zwiastun 3. sezonu "Emily w Paryżu"

Od ostatniej premiery minęło już sporo czasu, ale to w żaden sposób nie sprawiło, że fani zapomnieli o Emily Cooper. Wręcz przeciwnie. Napięcie wciąż rosło, aż do teraz! Netflix opublikował właśnie oficjalny zwiastun 3. sezonu serialu, a wśród fanów rozpoczęła się gorąca dyskusja: czy Emily wciąż będzie w Paryżu? W końcu na tym zakończył się sezon 2. W udostępnionych kadrach widzimy, że główna bohaterka zmienia fryzurę i to samodzielnie. Obcina grzywkę. Jak to się u nas mawia? Kiedy kobieta zmienia fryzurę, zmienia również mężczyznę? Przekonamy się!

Netflix: o czym będzie 3. sezon "Emily w Paryżu"?

Sezon 2. serialu zakończył się na etapie, kiedy Emily podejmowała jedną z najważniejszych decyzji w swoim życiu. Zostać w ukochanym Paryżu i liczyć na to, że może jednak ścieżki jej i Gabriela jeszcze się zejdą...? Czy może uciekać za nową miłością do Londynu? Kolejna kwestia przed którą stanęła Emily, to decyzja o przejściu do nowej agencji Sylvie. To, jakie decyzje podejmie, zaważy o jej przyszłości. Co wydarzy się w 3. sezonie "Emily w Paryżu"? Jesteśmy przekonani, że jeszcze wiele razy poczujemy spory dreszczyk emocji i zaskoczenie. 

CZYTAJ TEŻ: Trzeci sezon „Emily w Paryżu” już wkrótce na Netflix

Netflix: kiedy premiera 3. sezonu "Emily w Paryżu"?

Nadszedł czas, kiedy możemy oficjalnie to ogłosić. Premiera 3. sezonu "Emily w Paryżu" będzie miała miejsce już 21 grudnia. Ostatni miesiąc roku to idealny moment na odliczanie, a nowe odcinki będzie można zobaczyć w świątecznej atmosferze, podczas przygotowywań do powitania Nowego Roku. Czy Wy też nie możecie się już doczekać premiery? Koniecznie zobaczcie najnowszy zwiastun! 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.