Emily w Paryżu 3 sezon kto zagra
Fot. materiały prasowe Netflix
O tym się mówi

Trzeci sezon „Emily w Paryżu” już wkrótce na Netflix

Z kim zwiąże się Emily Cooper? Zobaczcie najnowsze zdjęcia z planu!

Marta Cieplak 23 września 2022 12:30
Emily w Paryżu 3 sezon kto zagra
Fot. materiały prasowe Netflix

Serial Emily w Paryżu emitowany na platformie Netflix szybko zdobył serca fanów na całym świecie. Produkcja opowiadająca historię Amerykanki pracującej w stolicy mody zyskał tak dużą popularność, że Netflix zdecydował się od razu nakręcić sezon 3 i 4. Zdjęcia do kolejnych odcinków ruszyły latem tego roku, a teraz możemy zobaczyć pierwsze oficjalne zdjęcia z planu. Czy można z nich wywnioskować, z kim zwiąże się teraz Emily Cooper?

ZOBACZ TAKŻE: Sylvie z "Emily w Paryżu" w kontrowersyjnej, prześwitującej sukience

Trzeci sezon „Emily w Paryżu” - kiedy premiera?

Na razie Netflix milczy na temat premiery nowych odcinków trzeciego sezonu serialu Emily w Paryżu, ale możemy przypuszczać, że pierwsze z nich zobaczymy pod koniec roku (prawdopodobnie w okolicy świąt Bożego Narodzenia) lub na początku 2023 roku.

Na razie możemy jedynie cieszyć się pierwszymi zdjęciami z planu i dzięki temu domyślać się, z kim w tym sezonie zwiąże się Emily Cooper. Czy będzie to Francuz czy Anglik? A może jeszcze ktoś zupełnie inny?

Emily w Paryżu 3 sezon z kim zwiąże się Emily Cooper
Fot. materiały prasowe Netflix

Czy romans z Alfiem przerodzi się w coś więcej?

Co wiemy o trzecim sezonie Emily w Paryżu?

Jak czytamy w informacji prasowej: „Rok po przeprowadzce z Chicago do Paryża, by podjąć wymarzoną pracę, Emily znajduje się na rozdrożu w praktycznie każdym aspekcie swojego życia. Mając do wyboru dwie zupełnie różne ścieżki będzie musiała zdecydować, jak daleko sięga jej lojalność - na polu zawodowym oraz uczuciowym. Co więcej, Emily będzie musiała rozważyć, co to oznacza dla jej przyszłości we Francji nie ustając przy tym w doświadczaniu kolejnych zaskakujących i pełnych przygód zwrotów akcji jakich dostarcza życie w Paryżu”.

Obsada serialu pozostanie niezmieniona. Na ekranach zobaczymy: Lily Collins (Emily Cooper), Philippine Leroy-Beaulieu (Sylvie Grateau), Lucas Bravo (Gabriel), Ashley Park (Mindy), Camille Razat (Camille), Samuela Arnold (Luc), Bruno Gouery (Julien), Williama Abadie (Antoine Lambert) i Luciena Laviscount (Alfie).

Zobaczcie najnowsze zdjęcia z planu:

Emily w Paryżu 3
Fot. materiały prasowe Netflix

Emily nadal będzie zachwycać stylizacjami.

Emily w Paryżu 3 sezon
Fot. materiały prasowe Netflix

Spotykać się ze swoimi przyjaciółkami...

Emily w Paryżu 3 sezon fabuła
Fot. materiały prasowe Netflix
I pracować w agencji Grateau u boku Sylvie.

Pewne jest, że kolejny serial kultowego już serialu będzie prawdziwą ucztą dla oczu. Szczególnie dla wszystkich fashionistek.

Emily w Paryżu 3 sezon kto zagra
Fot. materiały prasowe Netflix

Emily w Paryżu sezon 3
Fot. materiały prasowe Netflix

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…