Philippine Leroy-Beaulieu
Fot. Edward Berthelot/Getty Images
O tym się mówi!

Sylvie z "Emily w Paryżu" w kontrowersyjnej, prześwitującej sukience

Odkryjcie niezwykły styl Philippine Leroy-Beaulieu

Aleksandra Frankowska 24 stycznia 2022 11:27
Philippine Leroy-Beaulieu
Fot. Edward Berthelot/Getty Images

Emily w Paryżu wykreowało wiele gwiazd, które w modzie potrafią zrobić spore zamieszanie. Jedną z nich jest Philippine Leroy-Beaulieu, wcielająca się w rolę Sylvie, szefowej Emily Cooper. Rodowita Francuska pojawiła się na Paris Fashion Week w bardzo odważnej stylizacji, jednocześnie obalając stereotyp, że w pewnym wieku już czegoś nie wypada.

ZOBACZ TEŻ: Wszystko, co warto wiedzieć o makijażu z serialu „Emily w Paryżu”

Gwiazda „Emily w Paryżu” zachwyciła odważną stylizacją

Paryski tydzień mody to zawsze doskonała okazja do zwrócenia na siebie uwagę stylizację. Wykorzystała to aktorka, Philippine Leroy-Beaulieu, grająca jedną z kluczowych ról w serialu Netflixa Emily w Paryżu. Podczas pokazu francuskiej marki Ami Paris, pojawiła się w prześwitującej kreacji, tym samym przyciągając wzrok wszystkich zebranych. Opięta, ciemnozielona kreacja z półprzezroczystego materiału być może nie zrobiłaby takiego wrażenia na wszystkich, gdyby nie fakt, że Philippine nie założyła pod nią biustonosza. O Francuskach od dawna mówi się, że uwielbiają wolność. Suknia miała długość 7/8 oraz piękne, długie rękawy, rozszerzane na końcach. Całą stylizację aktorka uzupełniła długim czarnym płaszczem oraz sandałkami z kwadratowym czubkiem.

CZYTAJ TEŻ: „Emily w Paryżu”: powstanie 3. i 4. sezon serialu! Kiedy pojawią się na Netflixie?

Philippine Leroy-Beaulieu niczym Sylvie Grateau z „Emily w Paryżu”

Stylizacja, którą wybrała aktorka w wielu aspektach odpowiada stylowi, który na co dzień towarzyszy jej serialowej bohaterce. Sylvie to zawsze uosobienie francuskiej kobiecości, szyku i klasy. Warto zwrócić uwagę, że aktorka ma 58 lat, a jej figura przypomina ciało prawdziwej 20-latki. Swoją stylizacją pokazała, że wiek nie determinuje tego, co wypada na siebie założyć, a czego nie. I taka filozofia bardzo nam się podoba! 

Philippine Leroy-Beaulieu
Fot. Dominique Charriau/WireImage

Philippine Leroy-Beaulieu
Fot. Dominique Charriau/WireImage

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA WACHOWICZ o życiu po pięćdziesiątce, ukochanej córce i tym, co daje jej równowagę. MIKA URBANIAK I VICTOR DAVIES. Ona – wokalistka, malarka, córka Urszuli Dudziak i Michała Urbaniaka. On – ceniony brytyjski kompozytor. Opowiadają o niełatwej relacji. KRZYSZTOF BARANOWSKI o czerpaniu siły z miłości – do morza i do kobiety. JOANNA JAKUBAS o swojej muzycznej drodze i pierwszej płycie. Ponadto także: Czy biografia SHARON STONE ujawni całą prawdę o jej życiu?