Emily w Paryżu 2 trailer
Fot. materiały prasowe Netflix
O tym się mówi

Pierwszy zwiastun Emily w Paryżu 2 już jest! Co czeka bohaterkę tym razem?

Jak sama mówi: „chaos, dramaty i komplikacje”.

Marta Cieplak 19 listopada 2021 12:30
Emily w Paryżu 2 trailer
Fot. materiały prasowe Netflix

Pierwszy oficjalny trailer Emily w Paryżu 2 już jest! Na niecały miesiąc przed jego premiera, którą Netflix zaplanował na 22 grudnia 2021. Czego możemy się z niego dowiedzieć? Przede wszystkim przypominamy sobie, że ostatnią noc pierwszego sezonu Emily skończyła w ramionach swojego seksownego sąsiada, a jednocześnie byłego partnera jej paryskiej przyjaciółki, Camille. I że „pożegnanie z Gabrielem stało się najbardziej niesamowitą nocą w życiu”. I tu zaczynają się kłopoty. A konkretniej „chaos, dramaty i komplikacje”, jak mówi w zwiastunie sama bohaterka.

ZOBACZ TAKŻE: Lily Collins debiutuje w krótkich blond włosach na okładce brytyjskiego Elle

Oficjalny zwiastun Emily w Paryżu 2

W drugiem sezonie Emily będzie musiała zmierzyć się więc z sytuacją, w której zdradziła swoją przyjaciółkę, spędzając noc z Gabrielem (Lucas Bravo). A Camille stanie się mocno podejrzliwa. To jednak to nie koniec komplikacji uczuciowych. Na horyzoncie pojawi się bowiem czarujący Alfie (Lucien Laviscount). I nie będzie to jedyny intrygujący nowy mężczyzna w tym sezonie. Pewne jest więc, że Emily będzie miała wiele trudnych decyzji do podjęcia. A wszystko to w otoczeniu spektakularnego Paryża.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Netflix Polska (@netflixpl)

Sporo zmieni się także w podejściu Emily do jej pobytu w Paryżu. Choć Amerykanka nadal będzie bardzo skupiona na pracy i perypetiach miłosnych, to jednak postanowi bardziej niż dotąd zrozumieć Franzuzów, ich styl życia, a nawet zacznie uczyć się języka.

Trailer Emily w Paryżu 2 to także prawdziwa rewia fantastycznych, oryginalnych i bardzo barwnych stylizacji, za które odpowiada Patricia Field, a więc kostiumografka, która stworzyła ikoniczne looki Sary Jessiki Parker w serialu Seks w wielkim mieści. I to choćby dla nich warto zasiąść 22 grudnia przed ekranem.

Lily Collins, która jest nie tylko odtwórczynią tytułowe roli, ale także producentką serii powiedziała, że najnowszy sezon Emily w Paryżu 2 będzie bardziej dojrzały niż poprzedni. To ważna informacja, bo wiele osób zarzucało produkcji właśnie fakt, że jest infantylna i przeznaczona wyłącznie dla młodych widzów. Jesteście ciekawi, czy to się udało? My już nie możemy się doczekać.

ZOBACZ TAKŻE: Case na telefon z serialu Emily w Paryżu, który robi furorę w sieci!

Emily w Paryżu 2 zwiastun
Fot. materiały prasowe Netflix

Emily w Paryżu 2 pierwszy zwiastun
Fot. materiały prasowe Netflix

Emily w Paryżu 2 zwiastun
Fot. materiały prasowe Netflix

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.