Case na telefon Emily w Paryzu
Fot. Materiały prasowe
O tym się mówi!

Case na telefon z serialu Emily w Paryżu, który robi furorę w sieci!

Wiemy dokładnie, gdzie go kupić!

Aleksandra Frankowska 22 października 2020 15:28
Case na telefon Emily w Paryzu
Fot. Materiały prasowe

Emily Cooper w ciągu kilku tygodni stała się ulubienicą wielu kobiet w Polsce. Bohaterka netflixowego serialu Emily in Paris budzi ogromne emocje, a jej nowe fanki, chcąc wyglądać i robić dokładnie to, co ona. Innymi słowy, jej życie to ideał! Na Instagramie powstał nawet dedykowany profil, na którym można sprawdzić w jaki marki najczęściej ubiera się Emily. Najnowszym hitem jest jednak etui na telefon, które można zobaczyć na iPhonie bohaterki niemal w każdym odcinku! Każda kobieta chce mieć ten model u siebie!

Gdzie kupić case na telefon Emily Collins?

Charakterystyczne etui na iPhone’a, które zawsze ma przy sobie główna bohaterka to imitacja aparatu fotograficznego. Na jego punkcie oszalały jej fanki z całego świata. Okazuje się, że case dostępny jest na platformie shoppingowej Amazon i produkuje go marka Awsaccy. Można kupić go w cenie 15,99 $, czyli około 62 zł.

Case na telefon Emily w Paryzu
Fot. Awsaccy

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

what are they looking at? wrong answers only

Post udostępniony przez Emily In Paris (@emilyinparis)

Emily w Paryżu to absolutny hit Netflixa na jesień 2020

Odkąd serial pojawił się na platformie Netflix, każdego dnia zdobywa nowych fanów. Fani chcą naśladować życie głównej bohaterki, zaczynają więc poszukiwać informacji na temat tego w co się ubiera, co je na śniadanie, jakich używa kosmetyków, a przede wszystkim perfum oraz jakie są jej ulubione filmy. Netflix – ten serial to był strzał w dziesiątkę! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

already bought emily’s iconic camera case? tag us in your selfies! 📸

Post udostępniony przez Emily In Paris (@emilyinparis)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

going✈️paris! see u tomorrow 💕

Post udostępniony przez Emily In Paris (@emilyinparis)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Emily is coming to Netflix! Meet you under the Eiffel Tower this fall! ❤️

Post udostępniony przez Emily In Paris (@emilyinparis)

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?