Gossipgirl znika z Netflixa
Fot. Gossipgirl
O tym się mówi!

Plotkara znika z Netflixa! To ostatnia szansa, żeby nadrobić kultowy serial!

Śledź przygody Sereny, Blair, Chucka i Nate'a..

Aleksandra Frankowska 3 grudnia 2020 16:27
Gossipgirl znika z Netflixa
Fot. Gossipgirl

Niestety, Netflix ogłosił smutną wiadomość dla wszystkich wielbicieli serialu Plotkara. Produkcja całkowicie zniknie z platformy, a będą ją mogli obejrzeć jedynie widzowie w Stanach Zjednoczonych. Wiemy, do kiedy trzeba nadrobić serial!

Gossip Girl znika z Netflixa

Plotkara to jeden z najbardziej kultowych seriali dla młodzieży, który spotkał się również z ogromnym uznaniem dorosłych. Losy bogatych nastolatków z nowojorskiego Upper East Side to już serialowa klasyka. Netflix jakiś czas temu udostępnił na swojej platformie Plotkarę, jednak niedawno podał do wiadomości, że serial zniknie na dobre. Do kiedy można nadrobić zaległe odcinki?

Kiedy Plotkara zniknie z Netflixa? Znamy datę

Odcinki kultowego serialu można będzie obejrzeć na Netflixie do końca 2020 roku. Po tym czasie zostaną one jedynie udostępnione widzom w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Wynika to z faktu, że kończy się licencja na upublicznianie serialu w Europie. Czas więc nadrobić odcinki z przygodami Sereny van der Woodsen, Blair Waldorf, Chucka Bassa, Nate’a Archibalda oraz Dana Humphrey’a.

Plotkara wróci na HBO?

Jest też dobra wiadomość – już w przyszłym roku fani serialu mogą spodziewać się sześciu sezonów serialu na HBO Max. Nie jest jeszcze znana konkretna data. Trwają również prace nad wznowieniem serialu, jednak z nowymi bohaterami. 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.