Plotkara-serial-2020
Fot. Instagram/gossipgirll
O tym się mówi

Serial Plotkara powraca! Kto wyreżyseruje nową wersję słynnego serialu?

Kiedy premiera nowej Plotkary?

Redakcja VIVA! 7 listopada 2020 16:31
Plotkara-serial-2020
Fot. Instagram/gossipgirll

Plotkara to jeden z najpopularniejszych seriali dla nastolatek w historii. Już wkrótce ponownie usłyszymy ikoniczne xoxo Gossip Girl. Tymczasem dowiedzieliśmy się, kto odpowie za reżyserię nadchodzących odcinków. To bardzo utalentowana 24-latka...

Plotkara, Gossip Girl
Fot. MAT. PRASOWE

Plotkara - nowa wersja słynnego serialu znalazła reżyserkę

Za reżyserię nowej wersji kultowej Plotkary odpowie Karena Evans, znana z aktorskich występów w Firecrackers i młodzieżowym melodramacie Każdego dnia. Jej angaż na stanowisko reżyserskie ogłosił producent wykonawczy nowej Plotkary, Joshua Safran. Karena Evans to kanadyjska reżyserka i aktorka. Zdobyła uznanie za reżyserię teledysków do singli Drake'a z listy przebojów Billboard Hot 100 w 2018 roku, „God Plan”, „Nice for What” i „In My Feelings”. Ma 24 lata i zdobyła już nagrodę Much Music Video Awards w 2018, za najlepszego reżysera. Tym samym została pierwszą kobietą, która otrzymała nagrodę Lipsett Prism Prize za reżyserię teledysków.

Plotkara"- kiedy premiera nowej wersji?

W rolach głównych wystąpią: Jordan Alexander, Emily Alan Lind, Tavi Gevinson, Whitney Peak, Eli Brown, Johnathan Fernandez oraz Jason Gotay. Data premiery nowej Plotkary nie jest obecnie znana. Zdjęcia do 10-odcinkowego 1. sezonu miały wystartować już w marcu 2020 roku, jednak plany twórców pokrzyżowała pandemia koronawirusa. Jeśli ekipa szybko wejdzie na plan, premiery możemy spodziewać się jeszcze w pierwszej połowie 2021 roku. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

13 years ago today the first episode of Gossip Girl aired 😍❤️

Post udostępniony przez Gossip Girl (@gossipgirll)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

B & S 🙌❤️

Post udostępniony przez Gossip Girl (@gossipgirll)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I loved this scene so much 😍✨

Post udostępniony przez Gossip Girl (@gossipgirll)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

This outfit is my favourite 😍❤️

Post udostępniony przez Gossip Girl (@gossipgirll)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Love 😍😍

Post udostępniony przez Gossip Girl (@gossipgirll)

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.