Plotkara-serial-2020
Fot. Instagram/gossipgirll
O tym się mówi

Serial Plotkara powraca! Kto wyreżyseruje nową wersję słynnego serialu?

Kiedy premiera nowej Plotkary?

Redakcja VIVA! 7 listopada 2020 16:31
Plotkara-serial-2020
Fot. Instagram/gossipgirll

Plotkara to jeden z najpopularniejszych seriali dla nastolatek w historii. Już wkrótce ponownie usłyszymy ikoniczne xoxo Gossip Girl. Tymczasem dowiedzieliśmy się, kto odpowie za reżyserię nadchodzących odcinków. To bardzo utalentowana 24-latka...

Plotkara, Gossip Girl
Fot. MAT. PRASOWE

Plotkara - nowa wersja słynnego serialu znalazła reżyserkę

Za reżyserię nowej wersji kultowej Plotkary odpowie Karena Evans, znana z aktorskich występów w Firecrackers i młodzieżowym melodramacie Każdego dnia. Jej angaż na stanowisko reżyserskie ogłosił producent wykonawczy nowej Plotkary, Joshua Safran. Karena Evans to kanadyjska reżyserka i aktorka. Zdobyła uznanie za reżyserię teledysków do singli Drake'a z listy przebojów Billboard Hot 100 w 2018 roku, „God Plan”, „Nice for What” i „In My Feelings”. Ma 24 lata i zdobyła już nagrodę Much Music Video Awards w 2018, za najlepszego reżysera. Tym samym została pierwszą kobietą, która otrzymała nagrodę Lipsett Prism Prize za reżyserię teledysków.

Plotkara"- kiedy premiera nowej wersji?

W rolach głównych wystąpią: Jordan Alexander, Emily Alan Lind, Tavi Gevinson, Whitney Peak, Eli Brown, Johnathan Fernandez oraz Jason Gotay. Data premiery nowej Plotkary nie jest obecnie znana. Zdjęcia do 10-odcinkowego 1. sezonu miały wystartować już w marcu 2020 roku, jednak plany twórców pokrzyżowała pandemia koronawirusa. Jeśli ekipa szybko wejdzie na plan, premiery możemy spodziewać się jeszcze w pierwszej połowie 2021 roku. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

13 years ago today the first episode of Gossip Girl aired 😍❤️

Post udostępniony przez Gossip Girl (@gossipgirll)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

B & S 🙌❤️

Post udostępniony przez Gossip Girl (@gossipgirll)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I loved this scene so much 😍✨

Post udostępniony przez Gossip Girl (@gossipgirll)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

This outfit is my favourite 😍❤️

Post udostępniony przez Gossip Girl (@gossipgirll)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Love 😍😍

Post udostępniony przez Gossip Girl (@gossipgirll)

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.