Netflix seriale
Fot. Netflix
O tym się mówi!

Nowości na Netflix, które pojawią się już w ten weekend

Czego nie można przegapić?

Aleksandra Frankowska 19 lutego 2021 17:27
Netflix seriale
Fot. Netflix

Pogoda za oknem nie zachwyca, dlatego wielu z nas weekend spędzi z pewnością w domowym zaciszu. A jeśli tak, to Netflix przygotował na ten czas cztery nowości, których nie może pominąć żaden wielbiciel kina. Propozycje z takimi gwiazdami jak Josh Duhamel, Dainne Wiest oraz Rosamund Pike, zarówno o miłości, akcji i podstępach! Wszystkie nasze propozycje będziecie mogli obejrzeć już od soboty. Jeśli zastanawiacie się, co obejrzeć w weekend na Netflix, sprawdźcie nasze propozycje. Co Wy na to?

1. Plemiona Europy

Niemiecki serial, który wzbudza wiele emocji już od dłuższego czasu. Dlaczego? Z prostej przyczyny – producentami serialu są aktorzy słynnych seriali Dark oraz Życie na podsłuchu – Max Wiedemann oraz Quirin Berg. Będzie nowy hit Netflixa 2021? Sam twórca serialu, Philip Koch opowiedział o nim w dość dosany sposób.

Jest rok 2074. W następstwie tajemniczej globalnej katastrofy wybucha wojna między plemionami, które wyłoniły się z ruin Europy. Trójka rodzeństwa z pokojowego plemienia Źródlan - Kiano, Liv i Elja – zostaje rozdzielona i zmuszona do wytyczenia własnych ścieżek w pełnej akcji walce o przyszłość nowej Europy. “Plemiona Europy to ukłon w stronę gatunku science fiction. Serial przedstawia ekscytujący świat, który dopiero staje na nogi po tajemniczej katastrofie, a na końcu daje nadzieję na nowy początek dla Starego Kontynentu.

2. O wszystko zadbam

Niesamowita historia, która sprawia, że nie można oderwać wzroku od ekranu. Każdy kolejny odcinek sprawia, że chce się więcej i więcej. Netflix 2021 uwielbia zaskakiwać, ale takiej historii jeszcze nie było.

Zawsze pewna siebie Marla Grayson jako wyznaczona przez sąd opiekunka prawna osób starszych bez skrupułów przejmuje ich majątki, sprytnie naginając przepisy. Marla oraz jej partnerka biznesowa i kochanka Fran z brutalną zachłannością biorą na cel nową klientkę, Jennifer Peterson - bogatą emerytkę bez żadnych spadkobierców. Jednak gdy okazuje się, że Jennifer skrywa własny mroczny sekret i ma powiązania z nieuchwytnym gangsterem, Marla wplątuje się w wojnę z bezlitosnym przeciwnikiem, w której wszystkie chwyty są dozwolone.

3. Dziedzictwo Jowisza

To propozycja dla fanów science-fiction i losów superbohaterów, którzy ponownie stają przed misją ratowania świata. Czy i tym razem sobie poradzą? Co Netflix 2021 przygotował tym razem dla swoich widzów?

Pierwsze pokolenie superbohaterów przez niemal sto lat dbało o bezpieczeństwo świata. Czy ich potomstwo poradzi sobie z tym zadaniem równie dobrze?" W tym nowym serialu Netflix zobaczymy takie gwiazdy, jak Josh Duhamel, Ben Daniels, a także Leslie Bibb. Historię oparto na podstawie serii komiksów Marka Millara i Franka Quitely'a. Twórcą show jest Steven S. DeKnight, scenarzysta filmu "Pacific Rim: Rebelia", a także produkcji telewizyjnych: "Daredevil", "Spartakus: Krew i piach","Anioł ciemności", "Buffy: Postrach wampirów", "Tajemnice Smallville.

4. Pitta Kathalu

Czy miłość zawsze jest szczera i prawdziwa? Można wierzyć jej na słowo? Indyjska produkcja bierze pod lupę kilka innych aspektów!

Od sekretów i kłamstw do zazdrości i kontroli. Składająca się z czterech historii antologia analizuje mroczne i zdradliwe strony miłości. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…