Doskonały na grudniowe wieczory!

Agata Zych 5 grudnia 2020 18:31

Kiedy zaczęłam oglądać ten serial nie miałam przekonania czy to obraz dla mnie. Już w pierwszym odcinku poznajemy głównych bohaterów, którzy później opowiadają nam swoją niesamowitą historię o dojrzewaniu. Po obejrzeniu całości, nie tylko wiedziałam że ten serial jest dla każdego wrażliwca, ale to jeden z najlepszych seriali roku 2020. Istotę pierwszej miłości, która nie zawsze kojarzy nam się pozytywnie pokazuje nam dwoje młodych Irlandczyków – Marianne Sheridan i Connell Waldren. Łączy ich braterstwo dusz, a dzieli pochodzenie. Gra klas jest jedną z wielu, które ze sobą prowadzą. Ekranizacja bestsellera Sally Rooney już na HBO GO.

O czym jest serial Normalni ludzie?

To nie tylko piękna historia nasycona namiętnością, estetyką i emocjami młodej kobiety i dojrzewającego chłopaka. To również piękna opowieść o przyjaźni mężczyzny i kobiety, którzy prowadzą ze sobą grę na różnych płaszczyznach. Emocjonalnej, seksualnej, ale również ambicjonalnej. Szanują się i nie mogą bez siebie żyć, ale jednocześnie dokonują decyzji, które nie zawsze prowadzą ich do wspólnego szczęścia. Serial opowiada o młodych ludziach, ale dotyka tematów i problemów ponadczasowych. Na pewno warto zapisać go na liście seriali do obejrzenia. Ja pochłonęłam go w dwa wieczory. 

1/5
Normalni-ludzie-serial-HBO2020
Copyright @mat.prasowe HBO
1/5

Marianne Sheridan (Daisy Edgar-Jones) i Connell Waldren (Paul Mescal) mieszkają w Sligo w Irlandii.

2/5
Normalni-ludzie-serial-HBO2020
Copyright @mat.prasowe HBO
2/5

Marianne pochodzi z rodziny o dobrym statusie materialnym. Marianne i Connell chodzą razem do szkoły, oboje świetnie się uczą, ale ona jest wyszydzaną kujonką, a on popularnym chłopakiem z drużyny.

3/5
Normalni-ludzie-serial-HBO2020
Copyright @mat.prasowe HBO
3/5

Zakochują się w sobie, ale w liceum ukrywają swój związek. Nie potrafią połączyć dwóch różnych światów, z których pochodzą. Connell wybiera popularność, a nie prawdziwą miłość.

4/5
Normalni-ludzie-serial-HBO2020
Copyright @mat.prasowe HBO
4/5

Gdy Marianne i Connell spotykają się ponownie na studiach w Trinity College w Dublinie, to ona rozdaje karty.

5/5
Normalni-ludzie-serial-HBO2020
Copyright @mat.prasowe HBO
5/5

„Z nikim nie jest jak z tobą” – szepczą sobie do ucha, gdy po raz kolejny do siebie wracają.

TAGI #serial #HBO

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…