Doskonały na grudniowe wieczory!

Agata Zych 5 grudnia 2020 18:31

Kiedy zaczęłam oglądać ten serial nie miałam przekonania czy to obraz dla mnie. Już w pierwszym odcinku poznajemy głównych bohaterów, którzy później opowiadają nam swoją niesamowitą historię o dojrzewaniu. Po obejrzeniu całości, nie tylko wiedziałam że ten serial jest dla każdego wrażliwca, ale to jeden z najlepszych seriali roku 2020. Istotę pierwszej miłości, która nie zawsze kojarzy nam się pozytywnie pokazuje nam dwoje młodych Irlandczyków – Marianne Sheridan i Connell Waldren. Łączy ich braterstwo dusz, a dzieli pochodzenie. Gra klas jest jedną z wielu, które ze sobą prowadzą. Ekranizacja bestsellera Sally Rooney już na HBO GO.

O czym jest serial Normalni ludzie?

To nie tylko piękna historia nasycona namiętnością, estetyką i emocjami młodej kobiety i dojrzewającego chłopaka. To również piękna opowieść o przyjaźni mężczyzny i kobiety, którzy prowadzą ze sobą grę na różnych płaszczyznach. Emocjonalnej, seksualnej, ale również ambicjonalnej. Szanują się i nie mogą bez siebie żyć, ale jednocześnie dokonują decyzji, które nie zawsze prowadzą ich do wspólnego szczęścia. Serial opowiada o młodych ludziach, ale dotyka tematów i problemów ponadczasowych. Na pewno warto zapisać go na liście seriali do obejrzenia. Ja pochłonęłam go w dwa wieczory. 

1/5
Normalni-ludzie-serial-HBO2020
Copyright @mat.prasowe HBO
1/5

Marianne Sheridan (Daisy Edgar-Jones) i Connell Waldren (Paul Mescal) mieszkają w Sligo w Irlandii.

2/5
Normalni-ludzie-serial-HBO2020
Copyright @mat.prasowe HBO
2/5

Marianne pochodzi z rodziny o dobrym statusie materialnym. Marianne i Connell chodzą razem do szkoły, oboje świetnie się uczą, ale ona jest wyszydzaną kujonką, a on popularnym chłopakiem z drużyny.

3/5
Normalni-ludzie-serial-HBO2020
Copyright @mat.prasowe HBO
3/5

Zakochują się w sobie, ale w liceum ukrywają swój związek. Nie potrafią połączyć dwóch różnych światów, z których pochodzą. Connell wybiera popularność, a nie prawdziwą miłość.

4/5
Normalni-ludzie-serial-HBO2020
Copyright @mat.prasowe HBO
4/5

Gdy Marianne i Connell spotykają się ponownie na studiach w Trinity College w Dublinie, to ona rozdaje karty.

5/5
Normalni-ludzie-serial-HBO2020
Copyright @mat.prasowe HBO
5/5

„Z nikim nie jest jak z tobą” – szepczą sobie do ucha, gdy po raz kolejny do siebie wracają.

TAGI #serial #HBO

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.