Zgadniecie co to za miejsca?

Gabriela Łaskowska 24 lutego 2019 16:32

Produkcja Netflixa, Sex Education, cieszy się ogromną popularnością! Głównym bohaterem serialu jest nastolatek, Otis, którego matką jest seksuolożka, Jean. Chłopak, mimo że sam nie ma żadnych doświadczeń w relacjach z dziewczynami, dzięki swojej matce posiada ogromną wiedzę na ten temat. Prowadzi to do tego, że za namową swojej koleżanki, Maeve, zaczyna udzielać w szkole porad seksualnych! Świetna gra aktorska, kontrowersyjna tematyka i wyjątkowa scenografia sprawiają, że produkcja ta powinna znaleźć się na waszej liście „must see”!

Jeśli zastanawiacie się gdzie znajdują się miejsca, w których kręcone są sceny serialu, zajrzyjcie do naszej galerii!  

1/5
sex education
Copyright @EAST NEWS
1/5

Głównym miejscem akcji jest szkoła Otisa i Maeve, Moordale High. Szkolne sceny kręcone są tak naprawdę na Uniwersytecie Caerleon w Południowej Walii. Budynek od roku 2016 jest pusty, a ze względu na swoje charakterystyczne ceglane ściany i umieszczoną więżę zegarową przy wejściu, stanowi idealną brytyjsko-amerykańską szkołę pokazową.

2/5
sex education
Copyright @MATRIAŁY PRASOWE NETFLIX
2/5

Na powyższym zdjęciu widać dom głównego bohatera. Tak naprawdę jest to The Chalet w Symonds Yat, wybudowany w stylu skandynawskim. Z jego balkonów rozciąga się naprawdę nieziemski widok!

3/5
jak urządzić mieszkanie w stylu Sex Education
Copyright @EAST NEWS
3/5

Dom Otisa i jego matki, Jean, to przepiękne wnętrze, które łączy w sobie cechy stylu lat 60. i 70. z feministyczną pikanterią.

4/5
sex education
Copyright @EAST NEWS
4/5

Charakterystyczny kadr, na którym wyłania się rwąca rzeka otoczona drzewami i zielonymi pagórkami, to miejsce w pobliżu Doliny Wye w Walii. W serialu pojawia się najczęściej, gdy Otis idzie z domu do szkoły.

5/5
sex education
Copyright @EAST NEWS
5/5

Niektóre sceny kręcone są na charakterystycznym moście, który widać w oddali. Pojawia się m.in. gdy Otis i jeo przyjaciel Eric wracają z imprezy u koleżanki ze szkoły. Ten most to Wireworks w Tintern, tuż za granicą w Gloucestershire.

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.