emily-w-paryzu-przystojny-aktor-lucas-bravo-z-serialu-podbija-serca-kobiet-na-calym-swiecie
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Serial "Emily w Paryżu". Przystojny aktor Lucas Bravo podbija serca kobiet na całym świecie!

Kim jest tajemniczy Francuz?

Paulina Filipowicz 16 października 2020 18:31
emily-w-paryzu-przystojny-aktor-lucas-bravo-z-serialu-podbija-serca-kobiet-na-calym-swiecie
Fot. Getty Images

Serial „Emily w Paryżu” swoją premierę miał zaledwie dwa tygodnie temu, a już stał się globalnym hitem. Historia Amerykanki, która przypadkiem dostaje awans i zostaje przeniesiona do luksusowej agencji marketingowej w Paryżu, skradła serca widzów na całym świecie, co wcale nas nie widzi. Nowa produkcja Netflixa z Lily Collins w roli głównej to opowieść, której w tym trudnym roku każdy z nas potrzebował. Bajkowe podróże, magiczne miasto miłości, zjawiskowe stylizacje, francuskie jedzenie i… przystojni Paryżanie! Fani „Emily w Paryżu” nie mają wątpliwości, że serial nie wciągałby tak samo, gdyby nie postać Gabriela, a raczej Lucasa Bravo, który wciela się w jego rolę. Kim jest tajemniczy Francuz?

Serial „Emily w Paryżu” na Netflix

Emily (Lily Collins) to młoda amerykanka, której kariera w marketingu nabiera niespodziewanego rozpędu i dziewczyna zostaje przeniesiona do luksusowej agencji marketingowej w Paryżu. Bohaterka szuka szczęścia, miłości i zawodowego sukcesu, ale najbardziej emocjonującym elementem są jej barwne stylizacje. Kostiumy do „Emily w Paryżu” przygotowała w końcu sama Patricia Field – stylistka, która stworzyła kultowe looki do takich hitów, jak "Seks w wielkim mieście" czy "Diabeł ubiera się u Prady".

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Still green to this whole Paris thing

Post udostępniony przez Emily In Paris (@emilyinparis)

W serialu nie brakuje również intryg i wątków miłosnych. W końcu czym byłby Paryż, gdyby nie romanse i tajemniczy Francuzi… Wśród nowo poznanych znajomych Emily wpada na wyjątkowo przystojnego szefa kuchni, a jednocześnie jej nowego sąsiada, Gabriela. Intrygująca postać oczarowała nie jedną fankę nowej produkcji Netflixa, a nazwisko aktora wcielającego się w rolę obiektu westchnień Emily jest jedną z najczęściej wyszukiwanych aktualnie fraz w internecie. Kim jest tajemniczy Lucas Bravo?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

how can two people.....be so beautiful.......👀

Post udostępniony przez Emily In Paris (@emilyinparis)

"Emily w Paryżu": Przystojny Gabriel, czyli Lucas Bravo

Lucas Bravo, czyli Gabriel z „Emily w Paryżu” to Francuz z krwi i kości. Urodzony w Mieście Świateł, od zawsze wiedział, że jego miejsce jest w Hollywood. O karierze aktorskiej marzył od dziecka, dlatego po ukończeniu szkoły opuścił Paryż i udał się do Los Angeles. W Kalifornii studiował aktorstwo na American Academy of Dramatic Arts. Od tego czasu można go było oglądać w produkcjach amerykańskich i francuskich. Zanim otrzymał rolę w serialu „Emily w Paryżu” miał na koncie kilka filmów krótkometrażowych oraz małe epizody w serialach.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I think being a hot French chef should count double tbh

Post udostępniony przez Emily In Paris (@emilyinparis)

Co wiadomo o tajemniczym Bravo? Właściwie to ciągle niewiele. Lucas chroni swoją prywatność, jednak na jego Instagramie można dostrzec, że jest nie tylko aktorem, ale również modelem. Na swoim koncie ma m.in. kampanię dla domu mody Chanel. Jego pasją są podróże, szczególnie te vanem po USA, festiwale muzyczne oraz triathlon. Dzięki roli Gabriela aktorska kariera Lucasa Bravo nabiera zawrotnego tempa, więc z pewnością wkrótce dowiemy się więcej o intrygującym Francuzie.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@alessandra.huynh_ph

Post udostępniony przez L U C A S 🪐 B R A V O (@lucasnbravo)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

CHANEL by @LisaPaclet @elliebamber_ @chanelofficial

Post udostępniony przez L U C A S 🪐 B R A V O (@lucasnbravo)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@higgsy_photography for @whowhatwear

Post udostępniony przez L U C A S 🪐 B R A V O (@lucasnbravo)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🧡🌈

Post udostępniony przez L U C A S 🪐 B R A V O (@lucasnbravo)

TAGI #Netflix

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.