Sonia Szóstak wyróżniona przez British Fashion Council
Fot. www.soniaszostak.com
O TYM SIĘ MÓWI

Polska fotografka została wyróżniona przez British Fashion Council!

Umieścili ją na liście 100 najbardziej obiecujących talentów

Sabina Zięba 23 października 2019 19:30
Sonia Szóstak wyróżniona przez British Fashion Council
Fot. www.soniaszostak.com

Już po raz drugi British Fashion Council przedstawił swoją listę New Wave: Creatives, na której umieścił według nich stu najbardziej inspirujących młodych artystów z całego świata, pracujących w sektorze mody. Wśród wyróżnionych osób z 20 krajów znalazła się niezwykle zdolna Polka!

Sonia Szóstak wyróżniona przez British Fashion Council

Wybrane osoby podzielone są według dziewięciu kategorii: pisanie, stylizacja, tworzenie wizerunku, makijaż, paznokcie, włosy, casting, komentarz kulturowy, scenografia oraz florystyka. W tym gronie jedyną polską reprezentantką jest Sonia Szóstak, znakomita fotografka współpracująca z Vogue, Numero Magazine, The Last Magazine czy Porter Magazine. Jest również twórczynią licznych kampanii, zarówno polskich, jak i zagranicznych marek, m. in. Balmain z Carą Delevingne.

Lista wyróżnionych artystów zostanie oficjalnie zaprezentowana podczas rozdania nagród British Fashion Awards 2019, 2 grudnia w Royal Albert Hall w Londynie. A na jakiej podstawie ich wybrano? Ponad 2500 ludzi z branży modowej poproszono o podanie nazwiska osoby, która ich zdaniem należy do nowej fali młodych twórców. Wśród nagrodzonych znaleźli się także m. in. fotografowie Charlotte Wales, Aidan Zamiri i Mark Kean, makijażystka Celia Burton czy ilustrator Stephen Doherty. 

Serdecznie gratulujemy!  

Sonia Szóstak

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

by @ewelinagralak 🔥

Post udostępniony przez Sonia Szóstak (@sonia_szostak)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@tasha_tilberg & Vinnie Woolfstone

Post udostępniony przez Sonia Szóstak (@sonia_szostak)

TAGI #fotografia

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.