Michał Żebrowski
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
AKCJA SPECJALNA

„Szukam żony!”, Michał Żebrowski jest zdeterminowany. Zostało mu dziesięć dni!

Roman Praszyński 22 listopada 2016 19:30
Michał Żebrowski
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Uroczystości ślubne przewidziano na marzec przyszłego roku. Ale tylko do końca listopada znany aktor i dyrektor Teatru 6. piętro Michał Żebrowski zbiera pieniądze na wystawienie arcykomedii Mikołaja Gogola „Ożenek”. Na portalu www.wspieramkulture.pl każdy może wpłacić dowolną kwotę. I zyskać dodatkowe atrakcje.

 

Odwołujemy się do sympatii widzów”, mówi Michał Żebrowski, „Jeżeli uznają, że pomysł jest godny uwagi, wszyscy na tym zyskamy. Nie mówimy: dajcie. Mówimy: kupcie sobie bilet przed premierą. Zaufajcie nam”. Dla tych, którzy dołożą się do produkcji „Ożenku” będą bilety na premierę, spotkania z aktorami, warsztaty teatralne. Także dowóz taksówką do teatru i lampka wina. Obsada doborowa. Kandydata na męża zagra Michał Żebrowski. O rękę pięknej Doroty Krempy będzie rywalizował z Cezarym Pazurą, Cezarym Żakiem i Piotrem Głowackim. „Szukam żony”, mówi dyrektor Teatru 6. piętro. A dokładniej proponuje internautom: „Ożeńcie się z nami”.

 

Zebrano już prawie 80 procent z 60 tysięcy złotych!

 

PS. Uspokajamy obrońców moralności. Michał Żebrowski nie popełni bigamii. Ostatecznie ucieknie sprzed ołtarza. Chyba, że reżyser, Andrzej Bubień, poprawi Gogola!...

 

Polecamy też: „Idealista, romantyk, facet z jajami i charakterem”. Czy Michał Żebrowski nadal taki jest?

 

Zobacz też: VIVA! się śmieje! A wraz z nami Pazura, Majewski, Najsztub, Żebrowski. Z czego i... dlaczego?

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?