Michał Żebrowski
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
AKCJA SPECJALNA

„Szukam żony!”, Michał Żebrowski jest zdeterminowany. Zostało mu dziesięć dni!

Roman Praszyński 22 listopada 2016 19:30
Michał Żebrowski
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Uroczystości ślubne przewidziano na marzec przyszłego roku. Ale tylko do końca listopada znany aktor i dyrektor Teatru 6. piętro Michał Żebrowski zbiera pieniądze na wystawienie arcykomedii Mikołaja Gogola „Ożenek”. Na portalu www.wspieramkulture.pl każdy może wpłacić dowolną kwotę. I zyskać dodatkowe atrakcje.

 

Odwołujemy się do sympatii widzów”, mówi Michał Żebrowski, „Jeżeli uznają, że pomysł jest godny uwagi, wszyscy na tym zyskamy. Nie mówimy: dajcie. Mówimy: kupcie sobie bilet przed premierą. Zaufajcie nam”. Dla tych, którzy dołożą się do produkcji „Ożenku” będą bilety na premierę, spotkania z aktorami, warsztaty teatralne. Także dowóz taksówką do teatru i lampka wina. Obsada doborowa. Kandydata na męża zagra Michał Żebrowski. O rękę pięknej Doroty Krempy będzie rywalizował z Cezarym Pazurą, Cezarym Żakiem i Piotrem Głowackim. „Szukam żony”, mówi dyrektor Teatru 6. piętro. A dokładniej proponuje internautom: „Ożeńcie się z nami”.

 

Zebrano już prawie 80 procent z 60 tysięcy złotych!

 

PS. Uspokajamy obrońców moralności. Michał Żebrowski nie popełni bigamii. Ostatecznie ucieknie sprzed ołtarza. Chyba, że reżyser, Andrzej Bubień, poprawi Gogola!...

 

Polecamy też: „Idealista, romantyk, facet z jajami i charakterem”. Czy Michał Żebrowski nadal taki jest?

 

Zobacz też: VIVA! się śmieje! A wraz z nami Pazura, Majewski, Najsztub, Żebrowski. Z czego i... dlaczego?

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.