Sprawdź nasze filmowe propozycje...

Weronika Kostyra 18 stycznia 2019 13:54

Dziś do kin wchodzi Diablo. Wyścig o wszystko. To pierwszy tego typu polski film o nielegalnych wyścigach samochodowych. Dla Kuby (Tomasz Włosok) są one sposobem na zebranie pieniędzy na leczenie chorej siostry. Jednak nie wszyscy mają tak czyste intencje jak on...

Co obejrzeć w kinie w weekend 18.01-20.01.2019 roku?

Swoją premierę ma też mocno wyczekiwany film Glass. Jest to kolejna część filmów o Davidzie Dunnie. Tym razem tropi on człowieka o kilkudziesięciu osobowościach. W rolach głównych same gwiazdy: Bruce Willis, Samuel L. Jackson i James McAvoy.

Kolejna ważna premiera to film kontrowersyjnego Larsa von Triera Dom, który wybudował Jack. Jego światowa premiera odbyła się podczas festiwalu w Cannes w ubiegłym roku, zakończyła się skandalem. Widzowie opuszczali pokaz zniesmaczeni pokazanymi w filmie scenami śmierci i tortur. Wobec twórczości tego reżysera nie można pozostać obojętnym.

Nowe pozycje w repertuarze kin to także poruszająca historia Chłopiec z burzy, a także animacja Asteriks i Obeliks. Tajemnica magicznego wywaru oraz Sny wędrownych ptaków. Wciąż możemy też obejrzeć premiery poprzedniego tygodnia   Underdog, Vice oraz Ralph demolka w internecie.

Wybierzecie się do kina? 

1/9
Plakat filmu Diablo. Wyścig o wszystko
Copyright @Materiały prasowe
1/9

Kuba pasjonuje się szybkimi samochodami. Kiedy jego siostra zapada na ciężką chorobę, postanawia zebrać pieniądze na leczenie, startując w nielegalnych wyścigach samochodowych. Gangsterzy dostrzegają potencjał Kuby, a jego życie znajduje się w wielkim niebezpieczeństwie…

2/9
Plakat filmu Glass
Copyright @Materiały prasowe
2/9

„Glass”: Strażnik David Dunn (Bruce Willis) z pomocą swoich nadprzyrodzonych zdolności stawia czoła Bestii, człowiekowi o wielu osobowościach (James McAvoy). Wszystko komplikuje się, gdy w centrum wydarzeń pojawi się dawny wróg Dunna, Elijah Price, czyli Glass (Samuel L. Jackson).

3/9
Plakat filmu Dom, który wybudował Jack
Copyright @Materiały prasowe
3/9

„Dom, który zbudował Jack”: Jack to seryjny morderca, który zabił już sześćdziesiąt osób. Prywatnie jest inżynierem, choć zawsze chciał być architektem. Próbuje zaprojektować swój idealny dom, lecz utrudniają mu to fobie i natura perfekcjonisty. To przeszkadza mu również w mordowaniu…

4/9
Plakat filmu Chłopiec z burzy
Copyright @Materiały prasowe
4/9

„Chłopiec z burzy”: zamożny biznesmen Michael Kingsley (Geoffrey Rush) opowiada wnuczce o swoim dzieciństwie. Jako kilkulatek mieszkał w małej chatce nad brzegiem oceanu i zaopiekował się trzema pisklętami pelikana. Jak potoczyła się ta nietypowa przyjaźń?

5/9
Plakat filmu Asterix i Obeliks. Tajemnica magicznego wywaru
Copyright @Materiały prasowe
5/9

Panoramiks postanawia przejść na emeryturę. Najpierw musi jednak znaleźć dla siebie następcę, który posiądzie tajemnicę magicznego wywaru. Pomagają mu w tym Asteriks i Obeliks.

6/9
Plakat filmu Sny wędrownych ptaków
Copyright @Materiały prasowe
6/9

„Sny wędrownych ptaków” to opowieść o początkach kolumbijskiego handlu narkotykowego. Sprzedaż marihuany amerykańskim hipisom była wtedy bardzo dochodowym zajęciem i zajmowały się nią całe rodziny. Z czasem jednak tradycje i rodzinne wartości zaczęły przegrywać z chciwością, przemocą i przestępczością.

7/9
Plakat filmu Underdog
Copyright @Materiały prasowe
7/9

Zawodnik MMA w szczytowej formie, Borys „Kosa” Kosiński popełnia w czasie walki błąd, który kosztuje go całą karierę. Aby odzyskać dobre imię i miłość, musi przeżyć wiele wzlotów i upadków oraz… walczyć.

8/9
Plakat filmu Vice
Copyright @Materiały prasowe
8/9

„Vice”: nagrodzony Złotym Globem Christian Bale jako Dick Cheney, najbardziej wpływowy wiceprezydent w historii Stanów Zjednoczonych. Za kadencji George’a W. odmienił amerykańską politykę, niekoniecznie w dobrym tego słowa znaczeniu.

9/9
Film Ralph Demolka w internecie
Copyright @Materiały prasowe
9/9

„Ralph Demolka w internecie”: Ralph i Wandelopa przenoszą się z salonu gier do internetu. Szukają części zamiennej, która uratuje grę. Czy internet przetrwa tę demolkę?

TAGI #premiera #film #kino

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Mają własny sad, kurnik i kaplicę. Tak wygląda wymarzony dom Wojciecha Modesta i Agnieszki Amaro

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o tym, co odmieniło jej życie, kobietach, które dają jej moc, i… festiwalu w Cannes. JADWIGA JANKOWSKA-CIEŚLAK: pogodziła się z życiem, tylko ze śmiercią męża nie może się uporać do tej pory. JACEK DUBOIS w fascynującej rozmowie o zawodzie adwokata, zbrodni, karze i pisarskiej pasji. ZBIGNIEW WODECKI: Kraków jego śladami.