Kogo zagra?

Monika Katarzyna Krupska 6 listopada 2018 10:24

Od kilku tygodni głośno jest o kilku filmach, mianowicie Kler, Zimna Wojna i trzecia część Kogla-Mogla! Gdy pierwsze dwa filmy biją rekordy popularności na całym świecie, to trzecia z wyżej wymienionych produkcji jeszcze powstaje. Czy tak samo jak poprzednie części osiągnie sukces? Tego jeszcze nie wiadomo. Ale sądząc po znakomitej obsadzie aktorskiej, która wciąż się powiększa być może właśnie piszemy o hicie.

Kto zagra w Koglu-Moglu? 

Do obsady Miszmaszu, czyli Kogla Mogla 3 właśnie dołączył... Mikołaj Roznerski. Jeszcze kilka tygodni temu spekulowano, że aktor zagra filmowego Piotrusia, syna Kasi, ale ostatnio do tej roli został zatrudniony Maciej Zakościelny. Po pierwszych zdjęciach z planu nie wiadomo, jeszcze kogo zagra Mikołaj. Ale prace nad filmem są bardzo intensywne, co w krótkim filmiku potwierdza aktor. 

„Dzień dobry wszystkim, pozdrawiam wszystkich z planu (...) Mamy dzisiaj zdjęcia. Zaczęliśmy o 3 rano, skończymy też bardzo późno, ale zapraszam was już do kin 25 stycznia. Musicie przyjść do kin, bo szykuje się bardzo zabawna komedia”, zaprasza na Instagramie Roznerski. 

Na jednym ze zdjęć u boku Mikołaja stoi Michalina Sosna. Znana z serialu Przyjaciółki czy filmu Ostatnia randka aktorka również wystąpi w produkcji. 

Wybieracie się do kin?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dziś #pozdrowienia #zplanu od @mroznerski 🔥‼️ . . . #🎬 #kogelmogel #miszmasz #wideo #kino #film #premiera

Post udostępniony przez Kogel Mogel (@kogelmogel.official)

1/5
Kogel-Mogiel
Copyright @instagram@kogelmogel.official
1/5

Mikołaj Roznerski i Michalina Sosna na planie Kogla-Mogla III. Kogo zagrają? 

2/5
Maciej Zakościelny
Copyright @Instagram
2/5

Maciej Zakościelny na planie filmu 

3/5
Anna Mucha
Copyright @Instagram/Anna Mucha
3/5

W trzeciej części zobaczymy też Annę Muchę. „Ależ u mnie ostatnio misz masz! Ba! Można powiedzieć, że nawet kogel-mogel”, pochwaliła się w mediach społecznościowych aktorka.

4/5
Kogel-Mogiel
Copyright @instagram@kogelmogel.official
4/5

„Zapatrzona w ukochanego wnusia”, podpisano zdjęcie Solskiej z planu. 

5/5
Kogel-Mogiel
Copyright @instagram@kogelmogel.official
5/5

Nie zabraknie też Ewy Kasprzyk! 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.