O TYM SIĘ MÓWI

Mikołaj Roznerski prostu z planu Kogla-Mogla 3! „Zaczęliśmy o trzeciej rano”

Kogo zagra?

Monika Katarzyna Krupska 6 listopada 2018 10:24

Od kilku tygodni głośno jest o kilku filmach, mianowicie Kler, Zimna Wojna i trzecia część Kogla-Mogla! Gdy pierwsze dwa filmy biją rekordy popularności na całym świecie, to trzecia z wyżej wymienionych produkcji jeszcze powstaje. Czy tak samo jak poprzednie części osiągnie sukces? Tego jeszcze nie wiadomo. Ale sądząc po znakomitej obsadzie aktorskiej, która wciąż się powiększa być może właśnie piszemy o hicie.

Kto zagra w Koglu-Moglu? 

Do obsady Miszmaszu, czyli Kogla Mogla 3 właśnie dołączył... Mikołaj Roznerski. Jeszcze kilka tygodni temu spekulowano, że aktor zagra filmowego Piotrusia, syna Kasi, ale ostatnio do tej roli został zatrudniony Maciej Zakościelny. Po pierwszych zdjęciach z planu nie wiadomo, jeszcze kogo zagra Mikołaj. Ale prace nad filmem są bardzo intensywne, co w krótkim filmiku potwierdza aktor. 

„Dzień dobry wszystkim, pozdrawiam wszystkich z planu (...) Mamy dzisiaj zdjęcia. Zaczęliśmy o 3 rano, skończymy też bardzo późno, ale zapraszam was już do kin 25 stycznia. Musicie przyjść do kin, bo szykuje się bardzo zabawna komedia”, zaprasza na Instagramie Roznerski. 

Na jednym ze zdjęć u boku Mikołaja stoi Michalina Sosna. Znana z serialu Przyjaciółki czy filmu Ostatnia randka aktorka również wystąpi w produkcji. 

Wybieracie się do kin?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dziś #pozdrowienia #zplanu od @mroznerski 🔥‼️ . . . #🎬 #kogelmogel #miszmasz #wideo #kino #film #premiera

Post udostępniony przez Kogel Mogel (@kogelmogel.official)

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.