Kogo zagra?

Monika Katarzyna Krupska 6 listopada 2018 10:24

Od kilku tygodni głośno jest o kilku filmach, mianowicie Kler, Zimna Wojna i trzecia część Kogla-Mogla! Gdy pierwsze dwa filmy biją rekordy popularności na całym świecie, to trzecia z wyżej wymienionych produkcji jeszcze powstaje. Czy tak samo jak poprzednie części osiągnie sukces? Tego jeszcze nie wiadomo. Ale sądząc po znakomitej obsadzie aktorskiej, która wciąż się powiększa być może właśnie piszemy o hicie.

Kto zagra w Koglu-Moglu? 

Do obsady Miszmaszu, czyli Kogla Mogla 3 właśnie dołączył... Mikołaj Roznerski. Jeszcze kilka tygodni temu spekulowano, że aktor zagra filmowego Piotrusia, syna Kasi, ale ostatnio do tej roli został zatrudniony Maciej Zakościelny. Po pierwszych zdjęciach z planu nie wiadomo, jeszcze kogo zagra Mikołaj. Ale prace nad filmem są bardzo intensywne, co w krótkim filmiku potwierdza aktor. 

„Dzień dobry wszystkim, pozdrawiam wszystkich z planu (...) Mamy dzisiaj zdjęcia. Zaczęliśmy o 3 rano, skończymy też bardzo późno, ale zapraszam was już do kin 25 stycznia. Musicie przyjść do kin, bo szykuje się bardzo zabawna komedia”, zaprasza na Instagramie Roznerski. 

Na jednym ze zdjęć u boku Mikołaja stoi Michalina Sosna. Znana z serialu Przyjaciółki czy filmu Ostatnia randka aktorka również wystąpi w produkcji. 

Wybieracie się do kin?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dziś #pozdrowienia #zplanu od @mroznerski 🔥‼️ . . . #🎬 #kogelmogel #miszmasz #wideo #kino #film #premiera

Post udostępniony przez Kogel Mogel (@kogelmogel.official)

1/5
Kogel-Mogiel
Copyright @instagram@kogelmogel.official
1/5

Mikołaj Roznerski i Michalina Sosna na planie Kogla-Mogla III. Kogo zagrają? 

2/5
Maciej Zakościelny
Copyright @Instagram
2/5

Maciej Zakościelny na planie filmu 

3/5
Anna Mucha
Copyright @Instagram/Anna Mucha
3/5

W trzeciej części zobaczymy też Annę Muchę. „Ależ u mnie ostatnio misz masz! Ba! Można powiedzieć, że nawet kogel-mogel”, pochwaliła się w mediach społecznościowych aktorka.

4/5
Kogel-Mogiel
Copyright @instagram@kogelmogel.official
4/5

„Zapatrzona w ukochanego wnusia”, podpisano zdjęcie Solskiej z planu. 

5/5
Kogel-Mogiel
Copyright @instagram@kogelmogel.official
5/5

Nie zabraknie też Ewy Kasprzyk! 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?