Ranczo
Fot. Materiały prasowe
POŻEGNANIE

Nie żyje gwiazda serialu Ranczo, odpowiedzialna za oszałamiający sukces tej produkcji

Ewa Andrzejewska odeszła w wieku 62 lat

Redakcja VIVA! 23 września 2019 13:26
Ranczo
Fot. Materiały prasowe

Nie żyje Ewa Andrzejewska, II reżyser serialu Ranczo, jednej z najpopularniejszych produkcji TVP. O śmierci pani Ewy poinformował aktor Artur Barciś.

Nie żyje Ewa Andrzejewska

Ewa Andrzejewska miała 62 lata. Przygodę z kinem i telewizją zaczynała w latach 80., pracując na planach filmowych na różnych stanowiskach. Przeprowadzała świetne castingi do znanych i lubianych seriali, takich jak Miodowe lata, Ojciec Mateusz, Odwróceni, Niania, Bulionerzy, czy Camera Cafe. Świetnie sprawdzała się też w roli II reżysera, współtworząc m.in. seriale Kasia i Tomek, Bez litości, Dziewczyny ze Lwowa.

Była współodpowiedzialna za sukces seriali, uwielbianych przez widzów. „Nie żyje gwiazda serialu Ranczo. Niewątpliwie, Ewa na miano gwiazdy zasługuje. W dużej mierze sukces serial odniósł dzięki niej”, powiedział o Ewie Andrzejewskiej jeden z aktorów. „Wczoraj odeszła wieloletnia reżyserka obsady i koordynacji Rancza (i wielu innych filmów) Ewa Andrzejewska. Żegnaj Ewuniu”, napisał Artur Barciś.

Ze względu na popularność, prawdopodobnie powstanie filmowa kontynuacja przygód mieszkańców miejscowości Wilkowyje. 

TAGI #Ranczo

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Nauczyciel, autorytet, mistrz”, mówi o JANUSZU JÓZEFOWICZU NATASZA URBAŃSKA. A które z nich jest… mistrzem w życiu prywatnym? ŚCIBAKÓWNA i ENGLERT, STUHROWIE, CICHOPEK i HAKIEL, OLBRYCHSCY, CHOTECKA i PAZURA – pary z najdłuższym stażem w polskim show-biznesie. PRZEMYSŁAW KOSSAKOWSKI – pan od rysunków, podróżnik, dziennikarz, a może wkrótce... art terapeuta. OTYLIA JĘDRZEJCZAK o tym, czy marzy o sportowej karierze dla dzieci i o partnerskim związku z narzeczonym Pawłem. W cyklu Extra: DORA MAAR, GALA, MARIA BALOWA, JADWIGA VON UNRUNG… – muzy genialnych malarzy.